Zeytin Home

Hakan Barçın ve arkadaşları tarafından 2003 te Foçada kuruldu .Hakan barçın iskoçyada en kapsamlı ekolojik köylerden biri olan Findhornda eğitim almış.

Home organik üzüm ve zeytin üretimi üzerine yoğunlaşmış.Ürettikleri organik zeytinyağının markası Phokaia zeytinyağı.Zeytin Home bu ürünlerin yanı sıra ev yapımı ev sabunlarıda üretiyor.Üretim tesisleri şirketin kurulduğu yer olan Foçada.

Zeytin home şu an 1 mağazası var. Zeytin home franchising vermeye hazırlanıyor. Şirket franchising bedeli istemiyor. En büyük avantajı bu, yeni yatırımcıları ümitlendiriyor ve düşünüyor. Yeni açılacak zeytin home mağazalarının büyüklüğü 20 metre kare civarında olacak

Zeytin Home Telefon : 0232 812 32 60

eposta                              : bilgi@zeytinhome.com

web                                   : www.zeytinhome.com

Yorumlar

  1. demet says:

    Heh işte. Nihayet hem bayilik bedeli istemeyen hemde organik ürünler sunan bir firmaya rastladım. Üstelik 20 m2 yer olması da maliyetler açısından çok uygun.

  2. nesrin says:

    Ben sürekli zeytinyağı kullanıyorum. Salatalarda ve zeytinyağlı yemeklerimde ayçiçek yağı yerine zeytinyağını tercih ediyorum. Çok daha lezzetli oluyor. Daha sağlıklı olduğuna da eminim.

  3. günay says:

    Sabahları kahvaltıfda bizim çocuklar zeytini çok seviyorlar. Zeytini genelde pazardan alıyorum. açık zeytinden. Marketlerdeki kapalı zeytinleri tatamadığım için tercih etmiyorum.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*