YEPYENİ BİR SEKTÖRDE FRANCHİSİNG FIRSATI

BONNY FOOD 2008 yılında kurulmuştur. Her kesin , ve sevdiği bir dünyada BOONY FOOD bu üç faktörü bir araya topladı. Çiçek şeklinde pastalar tasarlayarak olarak sevdiklerinize yollama imkanı sundu. Kek çiçekleri, çikolatalı meyve çiçekleri, kurabiye çiçekleri, şeker çiçekleri gibi ürünleri dostlarınıza, iş arkadaşlarınıza, ailenize ve tüm sevdiklerinize olarak gönderebilirsiniz.

Türkiye genelinde 8 şubemiz var ve hızla yayılmaya devam ediyoruz. AR_GE ye verdiği önem sayesinde piyasada kısa zamanda kendini kanıtlamış bir şirket. Belirli bir eğitim seviyesi ve gelir düzeyinde yeterli olan illerde verilecektir. Balıkesir, Eskişehir, Mersin, Muğla, Samsun, Tekirdağ, Zonguldak, Tekirdağ, Sakarya, Aydın, Kayseri, Gaziantep, Konya, Denizli, Trabzon, Kıbrıs, Erzurum, Diyarbakır verilecek iller.

BONNY FOOD franchise olmak isteyenler adaylar için aranan özellikler:

  • Girişimcilik ve başarılı olmak konusunda arzulu olan kişiler
  • Yeniliklere her zaman açık ve vizyon sahibi olmak
  • Yönetim ve organizasyon tecrübesi olanlar
  • Gerekli finansmana sahip olmak.

Kurulum maliyeti olarak yaklaşık KDV dahil 50.000-90.000 TL arasında bir tutar gerekli. Dağıtım ve operasyon maliyeti için 20.000-25.000 TL arasında bir bütçe gerekli. Franchise başvuru bedelleri illere göre değişiklik göstermektedir.

Başvuru İçin:

Adres: Gürsel Mah. Nurtaç Cad. No:71 Kağıthane / İSTANBUL

Telefon: 444 13 71

E-Mail: franchise@bonnyfood.com

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*