Yeni Yatırım Alanı

Herkes dişinden tırnağında arttırdığı belirli bir miktar parayı değerlendirip daha çok para kazanmayı arzular. Bunun için altın, döviz ve çeşitli gayrimenkul alımları gerçekleştirilirken bu türden yatırımlar artık fazla değer kazandırmayan araçlardır. Çünkü gelişen teknoloji ve yeni imkanlar insanlara daha fazla kazanç getirecek kapılar açmış durumda.

Teknolojinin dolayısıyla da internetin getirdiği olanakları göz önüne aldığımızda sadece tek bir kanaldan dünyada ki milyarlarca insana ulaşma olasılığınız var. Bugün sosyal medya siteleri buna en büyük örnek. Şimdilerde ise ülkemizde de sosyal medya sitelerine benzer girişimcilik yönüyle ön plana çıkan siteler kuruluyor. Bu sitelerden biri de Facepara internet sitesidir. Çok yönlü bir internet sitesi olan Facepara tamamen orijinal bir fikirle kurulmuş olup sosyal yardımlaşma projesidir.

Bu proje ile insanlar birbirini tanımadan, görmeden sadece aynı amaç için orada olduklarını bilerek birbirlerine yardım ediyorlar. Herhangi bir konu üzerinde fikir sahibi olan ve bunu kağıda dökme becerisine sahip herkes Facepara ile kendine ve fikirlerine yatırım yapabilir. Site üzerinden üyelerin yazmış olduğu e-kitap ile işleyen bu sistem sayesinde hem kültürel hem de ticari etkileşimler yapılıyor.

Oldukça basit ve anlaşılır bir sisteme sahip olan Facepara’da yazdığınız kitabı sitede satışa çıkarıyorsunuz. Kitabınızı satın alan kişi size kazanç getirirken kitabınızın grubuna dahil ediliyor. Bu şekilde her yeni üye hem gruba dahil olur hem de üyelere para kazandırır. Yıl sonunda ise şeffaf bir hesaplama ile herkese aynı oradan kazanç dağıtılır. Oldukça karlı ve zahmetsiz olan bu sitemle sizde internetten para kazanın.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*