Yeni İş Fikirleri ve Kazanç Kapıları

İş yaşamında başarılı olmak, kazançları arttırmak, rakipleri yenmek ve rekabet ortamında uzun yıllar ayakta kalmak çok zor bir iş. Tüm bunları başarabilmek için bilgiye, tecrübeye ve yeni fikirlere ihtiyaç vardır. Bunlara sahipseniz eğer iş yaşamında ve faaliyet gösterdiğiniz sektörde bir marka olmanız içten bile değil.

Saydığımız kriterler herkes tarafından bilinse de bunları uygulamak ve hayata geçirmek çok zor. Öncelikle işe yeni bir fikirle başlamak lazım ki bu fikirden beslenmek mümkün olsun ancak size ilaç gibi gelecek bir fikri nerden bulabilirsiniz? Eş, dost, yakın akraba ve çevrenizden aradığınız fikirleri bulamadıysanız eğer internet üzerinden bir de facepara’yı denemelisiniz! Facepara pek çok iş kolunda yeniliklerle dolu yepyeni bir sistem.

Sosyal destek ve girişimcilik modeli olan bu yeni sistemde insanlar fikirleriyle, düşünceleriyle, kalemlerinin gücü ve bilgileriyle birbirlerine destek oluyorlar. Araştırma, tarih, bilim, çizgi roman, iş, fikir ve para kazanmayla ilgili kitaplar yazarlar tarafından e–kitap olarak facepara üzerinde ücretsiz olarak tanıtımı yapılır.

Buradan da kitap almak isteyen kişiler belirli bir ücret karşılığında kitabı satın alır ve o kitapla ilgili gruba dahil olur. 1 yıl sonunda o grupta bulunan kişi sayısına ve satılan kitap sayısına bakılarak herkese eşit oranda kar payı dağıtılır.

Bu birinci yol ile başta kitabın yazarı olmak üzere herkes para kazanmıştır. Sonrasında ise yenilikçi iş fikirleriyle dolu kitapları okuyan işletmeci ve ya girişimci buradan ilham alarak iş hayatına atılır ya da hizmet verdiği sektörler ilgili yeni fikirler edinerek kazancını arttırır. Kaybedeni olmayan bu yeni sistem sayesinde internetten para kazanmak ve sektörde marka olmak daha kolay.

Yorumlar

  1. Hamit Aras says:

    Bir akku yle giden araba, Arabayi sürdükce akku dolacak .bunu yapabilirmiyiz sizce olurmu.cok iyi olur coluk cocukla vatana temeli donus insallah.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*