Yeni Bir İş İmkanı Daha

Promozyon, eğlence mekanlarının, restoranların, kafelerin, sağlık, spor ve bakım merkezlerinin indirim kuponlarını içeren, promosyonda kendisine ‘1 alana 1 bedava’ konseptini vizyon edinmiş bir indirim rehberidir. Promozyon, bir yıl geçerli olan yüzlerce kuponu bir araya getirmektedir ve her üye firmanın kuponundan en az 3 adet içermektedir. Yüzlerce firmayı içerisinde bulunduran Promozyon, beğendiğiniz mekana bir yıl boyunca en az 3 kere gidebilme şansını da böylece sizlere sunmaktadır.

 

Hem olup hem de kazanmak isteyenler için çok büyük bir şans olan bu için gerekli bilgileri sayfa sonunda bulabileceksiniz. Bence bu imkanı değerlendirin ve hem eğlenin hem kazanın.

 

Üye firmalarında kuponunuzu sadece hesabı ödemeden önce sunmayı ve kuponda belirtilen indirimi almanızı sağlamaktadır. 160’dan fazla mekan, 750’nin üzerinde kupon ve toplam 20.000 TL değerinde indirim içermektedir.

Tüm bu sağladığı ayrıcalıklarla müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmaya çalışan ve bir yıl geçerli olan yüzlerce indirimi tek seferde sunan Türkiye’ nin en kapsamlı bölgesel indirim rehberidir.  

 

prrrro-mzzzyooonnn

 

Promozyon Gelir Paylaşımı Modeli ile Satış Ortakları Arıyor…

Promozyon Affiliate Marketing:

Promozyon, web sayfası olan ve reklam gelirlerini arttırmak isteyenler için Affiliate Marketing ortaklığı sunuyor. Sitenizde Promozyon’un reklamını yapabilir ve siteniz ziyaretçilerinin Promozyon ürünleri almaları durumunda satılan ürünlerin komisyonunu alırsınız.

Promozyon Satış Noktası:

Promozyon, ürünlerini mağazanızda müşterilerinize satma imkanını size sunuyor… Başvurunuz değerlendirilip mağazanızın uygun görülmesi durumunda, satışa başlayabilirsiniz.

Promozyon Müşteri Temsilciliği:

Promozyon, ürünlerini evden çalışarak ya da olarak çevrenize satış yapma imkanını size sunuyor. Promozyon ürünlerini çevrenize sattıkça kazanacak ve sahibi olacaksınız.

Promozyon Satış Ortaklığı için Nasıl Başvuru Yapılır?

Yapmanız gereken aşağıdaki bilgileri içeren başvuru mailini info@promozyon.com mail adresine göndermeniz. Başvurunuz değerlendirilecek ve başvurunuzun kabul edilmesi durumunda satışa hemen başlayacaksınız. Şimdiden iyi kazançlar…

Başvuru mailinde gerekli bilgiler:

– İsim Soyisim
– Doğum Tarihi
– İletişim Bilgileri (Adres ve Telefon)
– Hangi gelir modeli için başvuruyorsunuz (Affiliate Marketing / Satış Noktası / Müşteri Temsilciliği)

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*