Yazıtörlük yaparak para kazanmak

yaparak para kazanmak

Para kazanmak için ister kazandığımız para ek gelir olsun, ister ana gelir kaynağımız mutlaka bir sermayeye ihtiyaç vardır. Bazı işler de var ki harcadığımız sermaye miktarı bizi işten soğutur ve yatırdığımızı sermayeyi gözden çıkartmak ayrı bir risk zaten. Ve maalesef insanlar kazanmak için o kadar odaklanmış ki “acaba kazandığımız para helal mi?” diye düşünmüyor. Sırf kazanmak için sizi kandırma yoluna gidip sebepsiz yere ön ödenek isteyip kayıp olabiliyorlar…

Piyasada internetten para kazanmak için çalışan herkesin karşılaştığı ekitaplar ne kadar güvenilir?

yazarak para kazan

yazarak

Uzun süredir internetten para kazanan biriyim ve bu zamana kadar hiç ekitap almadan başardım bunu çünkü araştırdım, çabaladım. Yani reelde para kazanmak için ne kadar emek veriliyorsa büyük ihtimal fazlasını verdim ama başardım.

Şimdi sizlere sermayeden uzak yani sermaye gerektirmeyen bir iş olan yazıtörlükten bahsedeceğim ve nasıl yazıtör olacağınızdan elbette.

Eğer yazım kabiliyetiniz varsa! Yani yazdıklarınızı genelin büyük bir kısmı okunulası buluyor ve anlıyor ise “konusu ne olursa olsun yazının” yazıtörlük yapabilirsiniz demektir.

Tamam, ama ne yazacağım ve kime yazacağım?

İnternet sitesi sahiplerine “ne isterlerse” onu yazacaksınız. Çok saçma şeyler olsa da bunlar yazabiliyorsanız yazacaksınız! Webmasterlar genel olarak webmaster forumlarında bir araya gelirler ve yazım işleri için açılan özel başlıklar vardır o kısımlarda yazıtör ilanlarını verirler.

En büyük 3 webmaster sitesi:

1 r10.net

2 webmastersitesi.com

3 wmaraci.com

Bu sitelerde yazım işi veren webmasterları bulabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken piyasayı araştırmak… Kim ne istiyor! Bunu anlamak ve fiyatlandırma nedir. Fiyatlandırma genel değildir her sitede değişir ama sizler eminim araştırırsınız artık bunu…

İnternetten para kazanmak

makale yazarak para kazanmak

webmaster sitelerinden para kazanmak

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*