Yazın Yapılacak İş Fikirleri 2013

Yaz geldi ve artık insanlar yazın para kazanmak için iş fikirleri arıyorlar. Bunların birçoğu sahilde stand açma üzerine. Sahilde standda ne satılır ? Sahilde standda ne satabilirim gibi birçok soru alıyorum. Bende bunun üzerine aklımdakileri paylaşmak istedim.

Yazın Sahilde Ne Satılır ?

Eğerki ilk defa stand açacaksanız sizden önce o sahilde stand açmış kişilerle konuşun. Ne kadar insan geçer, o bölgenin insanı yemeğimi daha çok sever yoksa eğlenceyimi bu konuya önce açıklık getirin. Orda açılacak standlardan başka bir konsept bulmaya çalışın. Orda daha önceden açılmış bir tatlı standı ya da tatlı arabası varsa, insanlar sizden gelip almaz. Daha bildikleri yeri tercih ederler. Yemek konusunda her zaman bilinen tercih edilir. Ama eğer konu eşya satışı ise, burda şansınız biraz daha fazla. İnsanlar kıyafeti herkes den alabilir

Neon Aksesuar Satışı

Bu sene neon elbiseler ve aksesuarlar moda.Neon renklerde küpeler, tokalar, neon tişörtler ve neon çantalar oldukça moda. Eğerki bir stand açacaksanız ve kıyafet üzerine olacaksa bu stand neon ürünlerden mutlaka getirmelisiniz. 1 tane neon küpeyi 20 kuruşa alabilirsiniz. Bunu 1.5 liraya satarsanız 1 liranın üzerinde bir kar bırakır. Bu ürünler yazlık ve moda olduğu için kalitelerinin çok iyi olmasına gerek yok. Bu yaz kullanmaları onlar için yeterli olacaktır

Taç satışı

Eğerki stand ücretleri pahalıysa , sizde taç satabilirsiniz. Melek ve şeytan figürlerinin olduğu taçlar yaklaşık olarak 4-5 seneden beri satılıyor ve hala gençler bu taçlardan alıyorlar.

Cep Telefonu Aksesuarları

Çinden toplu olarak getirip satabileceğiniz en güzel ürünlerden birtanesi.Özellikle iphone kılıfları, samsung galaxy koruyucuları gibi aksesuarlar her daim satılıyor. Bu kapaklardan 50 şer adet getirip düşük sermaye ile yazın iş kurabilirsiniz.

Yiyecek Sektörü

Bu sektör açıkcası biraz risk. En iyi satılabilecek şey dondurma bana göre. Diğerlerinde eğer açık ürünler satacaksanız köfte gibi belediyeden izin almanız gerekiyor. Bunlar uğraştırıcı şeyler. Siz bir adet dondurma standı koyabilirsiniz

iş fikirleri

iş fikirleri

Yazın standda neler satılır, yazın ne iş yapabilirim , yazın yapılacak işler, gibi sorulara cevap verdik. Aklınızda bir fikir varsa eğer buraya yazabilirsiniz.

Yorumlar

  1. bahadır beyazıt says:

    sahile yakın bi yerde arsa kiralanıp çilek yetişitiriciliği yapın adam yapmış sahilde ortalama 250 gr lık kaplara doldurmuş 5 tlden satıyo çileğin kilosu 20 tl ye gelir.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*