Yazın Yapılabilecek İşler 2014

Şişme yüzme havuzu

Yazın ne iş yapabilirim diye düşünenler için yaz aylarında yapılabilecek en güzel iş fikirlerinden birisi de şişme yüzme havuz işidir.Çocukların havuzun içinde yüzen arabayla oynamaları oldukça popüler.

Bu işi sahil kenarı şehirlerde de yapabilirsiniz, özellikle deniz ve havuzun olmadığı yerler de de yapabilirsiniz.Boyutları ve derinliği değişen havuzlardan stratejik bir yere koyarak kiralama usulü bu havuzu işletebilirsiniz.

Şişme Havuz maliyetler 2000 TL ile 8000 TL arasında değişmekte. Eğerki AVM civarlarında yaparsanız su tedariğiniz kolay olur.10  dakikası 3 lira ile 5 lira arasında değişen fiyatlarla bu havuzları kullanabiliyorsunuz. Günde 30 40 çocuğun bu havuzlara gelmesi işten bile değil. Özellikle yaz aylarında.

Belirli bir saat aralığında ya da sınırsız olmak üzere fiyatlandırabileceğiniz yüzme havuzu kiralama usulü ile para kazanabilirsiniz.Yaz ayları sıcak olur ve çocuklar  serinlemek için az da olsa ferahlamak için su ararlar. Özellikle tatile gidemeyenler için biçilmiş kaftandır bu yüzme havuzlar.  Özellikle temizliğe dikkat ederseniz bu havuzlardan çok iyi para kazanabilirsiniz

Yazın

Havuzun kendisini dönemlik kiralayabileceğiniz gibi satın da alıp kullanabilirsiniz. Gerisi tamamen yeri bulmanıza kalıyor. Yeri bulduktan sonra oturduğunuz yerden para kazanmaya başlayabilirsiniz.Bu işi tamamen zamanınızı harcayıp kendiniz de yapabilir, var olan işinize ek olarak ta yapabilirsiniz. Bu nokta da başına koyacak bir elemana ihtiyaç duyacaksanız. Böylece siz kendi işinizle uğraşırken elemanınız bu havuzun başında durabilir. Havuzu gerektiğinde taşıyabilir başka ortamlarda da kurabilirsiniz. Özellikle yazlık mekânlarda farklı alanlara taşıyabilirsiniz.

Bu iş çocuklara çokça hitap edebilecek bir iştir. Çocukların yoğun olduğu yerler de özellikle saatlik olarak kiralama yapabilir çok iyi para kazanabilirsiniz.Ayrıca havuzlara tamamen de kiralayabilirsiniz başkalarına. Örneğin hafta sonu için ya da günlük olarak insanlar parti amaçlı bile olsa havuzu kiralamak isteyebilir. Bu size daha iyi para getirebileceği gibi daha az yorucu da olacaktır.Yaz aylarının yaklaştığı şu dönemlerde bu işi değerlendirebilir ve az sermaye ile dönemlikte olsa bu işi yapabilir ve çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

 

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*