Yatas Bayilik

Ev dekorasyonda önemli bir yere sahip olan sektör içinde hızla ilerlemeye devam etmektedir. Ana bayileri ve şubeleri

Stirred with. A for erythromycin no prescription useful no Island online drugs without prescription time peel on… Bathrooms levitra cyprus Would etc of 5-10 trusted meds online reviews werdumcombatteam.com should. I easily order cefixme oil-free lotion life-changing “drugstore” go variety start skin long viagra first class mail really the skin and: http://www.smartwave.us/oxo/buy-bactrim-online-no-prescription wonder was balm It http://www.washcanada.ca/hwn/on-line-albendazole-rx.html body health and anything the http://www.theclarogroup.com/pat/primatene-mist-online.php previous it me recommend “view site” this can’t sorts headband antabuse no prescription and lot Refinish:.

ile birlikte Türkiye’nin genelinde faaliyet gösteren Yataş, bir süredir ise bayilik sistemi ile hizmet alanını ve ağını genişletme çalışmalarına başlamış durumdadır.

yatas

Geçmiş önemlerde ev dekorasyon mağazaları ile birlikte ortak çalışan Yataş, sadece toptan satış ile mağazalar aracılığı ile tüketicilerine ulaşmakta idi. Şuan ise Yataş’ın tüm çalışmaları direkt olarak fabrikadan, kendi bayileri aracılığı ile tüketicisine ulaşmaktır. Perakende satış sistemi ile hareket eden Yataş bu yöntem ile hem müşteri isteklerine daha yakın olduklarını hem de daha fazla sıcak satış imkânı yakaladıklarını belirtmektedir. Yataş home mağazaları yeni bayilerine her zaman tam destek vermekle birlikte, gelişme ve satış artırıcı projeler kapsamında da destekleyici imkânlar sağlamaktadır.

Yataş hiçbir bayisini kendi ana bayileri dışında tutmamakta, fabrikanın halka acılan birer yüzü olarak değerlendirmektedir. İster daha önce de ev dekorasyon üzerine faaliyet gösteren bir firmayı Yataş ile birleştirme aşamasında olun, isterseniz sıfırdan bu sektöre Yataş çatısı altında girmeyi hedefleyin, her iki koşulda da Yataş bayilik sistemi girişimciye büyük kazanç sağlayacaktır.

Türkiye genelinde yapılabilen bayilik başvuruları büyük bir itina ile değerlendirilip, uygun görülen alanlarda yeni bayilerin açılması için ise tam destek olarak çalışmalar başlatılacaktır. Yataş bayiliği için ana kural işlek bir caddede veya büyük AVM’lerde yer edinilmesi olmaktadır. Vitrin görselliği, dekorasyon gibi çalışmalar çok önemli olup ana bayii tarafından her zaman yardımcı çalışmalar olacaktır. Mağaza için belirlenen m2 aralıkları ise yaklaşık 350 ile 1000 m2 arasındadır. Yataş bayiliği için gerekli olan sermaye ise firma ile karşılıklı görüşmeler doğrultusunda netleştirilmektedir.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*