YAŞINOĞLU SÜT ÜRÜNLERİ BAYİLİĞİ

YAŞINOĞLU SÜT ÜRÜNLERİ BAYİLİĞİ

  firmasi hakkında, 100bin ton üretim kapasitesi ve 2745m2 kapalı alan entegre tesisiyle 2009 temmuz ayından bu yana izmir de faaliyetlerini sürdürmektedir. Sağlıklı ve hijyenik ürünleri halkına sunmayı ilke edinmiş olan firma ayrıca kalite ve lezzetiyle ön plana çıkmaktadır. Yaşınoğlu firmasının tüm ürünleri Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nca  onaylanan gıda sicil ve üretim sertifikalarınada sahiptir.firma ayrıca Gıda Yönetim Sistemi ts en iso 22000 belgeinede sahiptir.

Yaşınoğlu süt ürünleri, beyaz peynir, izmir tulumu, taze kaşar, teneke tulum, hellim, tereyağ , ayran ve yoğurt gibi geniş bir yalpazeye sahiptir.

Yaşinoğlu bayilik şartları, yatırım maliyetleri, bayilik içeriği gibi uzun ve sistematik  bilgilerini birebir görüşmeler sırasında vermeyi istemektedir. Firma ortalama %25 kar marjı vermeyi taahhüt etmekler birlikte izmir ve istanbul ‘ daki yatırımcıları bu sektörde yetırım yapmaya davet ediyor.

İlgili Kişi : HÜSEYİN SERDAR SALDANLI

Adres :   TOSBİ YOL 7. SOKAK NO: 3 35900

TİRE/İZMİR

Telefon :  (0232) 513 52 77- 78

Faks :   (0232) 513 50 75

Web Sitesi :  www.yasinoglu.com.tr

Yorumlar

  1. belli başlı ürünleri gerçekten güzel ve kaliteli ancak fabrika yönetimi, müşterilerine ve bayilerine olan yaklaşımları konusunda gerçekten vasatın altında olan bir firma. kendi bayisine kesinlikle sahiplenmeyen, her seferde verilen siparişlerin eksik gelmesi, en alt çalışanından en üst çalışanına kadar herkesin kendi kafasına göre çalışıp herkes müdür… açıkcası çok uzak durulması gereken bir firma. Son zamanlarda kipa marketlere yapmış oldukları Mandıra Lezzeti adı altında ki yoğurtları yapmaya başlamasıyla birlikte kendi yoğurtlarında tat ve kalite de düşmüştür.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*