Ücretsiz E-kitap İndir

Ülkemizde kitap okuma oranı her ne kadar az olsa da gerçekte bu oran hiç de az değildir. Kitap satış rakamlarında baz alınan değerler orijinal satış rakamlardır. Buna korsan, fason kitapların satışı, kütüphane kitaplar ve e-kitap eklendiğinde rakamın çok yüksek olduğu kolaylıkla anlaşılabilir. Ülke insanının orijinal kitaplar yerine diğer kanallara yönelmesinin neden ise hem asgari ücretin düşüklüğü hem de kitap fiyatlarının okuru zorlamasıdır.

Bunların hepsi bir arada değerlendirildiği zaman gerçek satış rakamlarına ulaşılabilir. Kitap satışını etkileyen diğer bir kriter ise kitabın fiyatı ve kitaptan sağlanacak olan kazançtır. İnternetin hayatımıza girmesiyle birlikte birçok kavramda hayatımıza girmiş olup bunlardan biri de e-kitaptır. E-kitaplar şimdi ticaret hayatına yön verecek mesleki ve sektörel bilgileri içermesi ve dolayısıyla da kazanç getireceği için en çok tercih edilen kitap modeli oluyor. Üstelik şimdi Facepara gibi bir sitenin varlığıyla da daha çok rağbet görüyor.

Facepara daha önce farklı sektörlerde çalışıp hizmet veren kişilerin tecrübelerle elde ettikleri bilgilerin kağıda dökülerek e-kitap formatında satışa sunulduğu bir sitedir. Burada yazarlar yazarak, okurlarda satın alarak internetten para kazan yolunu seçmiş oluyor. Bu site üzerinde yazarlar ve okurlar para kazanmak için kendilerine en uygun yolu seçiyorlar. Ayrıca Facepara’da bulunan e-kitapların ücretsiz olarak tek bir tıkla indirilip okunması da bu işi daha cazip kılıyor.

Ticaret hayatına, iş yaşamına; finansal okuryazarlık, yazılım, yapı denetimi, yumurta ticareti, patent başvuruş, çay bahçesi, bilgisayar teknik servisliği gibi daha onlarca farklı alandan biri seçerek atılmak isterseniz bunlar için neler gerektiğini Facepara üzerinden ücretsiz e-kitap indirerek başlayabilir ve girişimcilik hayatınıza daha donanımlı ve bilgili bir şekilde adım atabilirsiniz.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*