TTNET HEDEF BÜYÜTÜYOR

TTNET hedef büyütüyor

 

TTNET genel müdürü Abdullah Orkun Kaya, TTNET’in gelecek dönemlerde yeni projeler ile hedeflerini genişlettiğini belirtti. Elektronik ticaret ve üzerinden ödeme ve tahsilat hizmetlerine yöneleceklerini belirten Kaya, TTNET’in bu sektörlerde de hızla büyüyeceğinin altını çizdi.

 

Birkaç ay önce görevi devralan Kaya’nın 2013 yılı planları oldukça geniş. TTNET’in sadece servis sağlayıcı olarak yoluna devam etmeyeceğini aynı zamanda farklı projelerle fark yaratacağını söyleyen Kaya, kurumsal firmalarla birlikte yönetecekleri projelerin yanında genç ve yeni girişimcilerle de çalışmak istediklerini belirtti.

 

 

Elektronik ticaret sektöründe, büyük planları olan Kaya’nın ilk hedef kitlesi müşterileri! Görünen o ki ilerleyen günlerde çeşitli kampanyalarla halihazırdaki müşterilerini internetten alışveriş yapmaya yönlendirecek. Aslında bu, TTNET için çok da zor değil. Türkiye’de elektronik ticaretin gelişmekte olduğunu varsayarsak, henüz internetten alışveriş yapmayan potansiyel müşteriler TTNET sayesinde alışverişe başlayacak. Bu planların uygulanması TTNETadsl için hiç de zor gözükmüyor.

 

TTNET bu yıl ayrıca, televizyonlarda kullanılması için Media Player’ları müşterilerinin beğenisine sunacak. Bu media playerlar televizyonlara takıldığında Tivibu uygulamasına erişilebilecek. Böylece tivibu hizmetinin de önü daha çok açılacak.

 

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*