Trambolin İşletmeciliği Kazandırırmı ?

İşletmeciliği Kazandırırmı ?

Çocuklar oyun oynamayı ve eğlenerek vakit geçirmeyi sevmektedirler. Trambolin, çocuklar için hem sevilen bir aktivite hem de enerjilerini harcamalarında yardımcı olan bir spor aleti olarak da belirtebiliriz. Çocukların ilgisini çektiği kadar büyüklerinde ilgisini çekmeyi başaran bir alet olarak kullanımı yapılan trambolin, eskiye oranla daha çok yerlerde karşımıza çıkmaktadır. Çocuklar tarafından çok eğlenceli bulunan ve içerisinde özgürce rahatlayabilenler için sevilen bir oyuncak türü olarak da belirtebiliriz. Trambolin yaklaşık olarak 10 dakika için 2-3 TL civarında ücretler karşılığında hizmete sunulmaktadır. Ticaret amaçlı olarak yapılabilecek 2013 işleri arasında yer alan bir sektör olan trambolin işletmeciliği ile ciddi derecede kazançlarda sağlanabilmektedir.

Trambolin kurulumu yapılacak alan önceden belirlenmeli ve belediye ya da mülkiyet sahiplerinden kiralanmalıdır. Birçok taşınabilir çeşitleri ile farklı alanlar da kurulumu yapılarak ticaret amaçlı uygulanan sektörler arasında yer almaktadır. Trambolin de genellikle sabit olanlar ve 6 ile 8 li olanlar tercih edilmektedir. Trambolin alarak iş olanağı yaratmak isteyen kişiler, 10 bin ile 20 bin arasında bir ücret bu iş için harcamaları gerekmektedir. 2013 yılında ne iş yapabilirim diye düşünenler ve sermayesi bulunan kişiler için uygun iş seçeneklerinden biri olan trambolin, doğru yer tercihi yapıldığı takdirde kazanç sağlayabilecek sektörler arasında yer almaktadır. Sadece belirli yerlerde ya da lunapark içlerinde görmeye alıştığımız trambolin kullanımı otellerde aktivite amaçlı hazırlıkları yapılan programlarda ve bayanların kilo vermek için kullanımları yaptıkları yerler olarak da karşımıza çıkmaktadır. 2013 yapılabilecek işler arasında belirttiğimiz trambolin işletmeciliğine yatırım yapan kişiler ciddi anlamda kazançlar sağlayabilirler. Dakika olarak kullanımı yapılan ve eğlenilen süre içerisinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayan çocuklar, ücretinin uygun olmasından dolayı birçok kez tekrar ücret ödeyerek trambolin de eğlenmek isterken saat bazında hesaplandığında yatırımcılar bu konuda kazançlarını ciddi anlamda yükseltmişte olurlar. Trambolin işine girmek isteyen kişilerin mutlaka akıllarında nereye kuracakları hakkında bir fikirde bulunmaktadır. Çevrenizde başka bir yerde olmadığından emin olarak ve çocuk parkı, okul, kreş gibi yerlerin yakınlarında yer tercih etmeniz kazancınızı daha da çok arttırabilir. Sadece çocuklar değil gençler içinde büyük bir zevk olan trambolin, günden güne daha çok yerde karşımıza çıkmaktadır. Spor olarak da ciddi anlamda yarar sağlayabilecek bir enerji tüketimi yapmanıza yardımcı özellikte olması ve dilediğiniz şekilde üzerinden rahatlıkla hareket edilebilmesi bu konuda özellikle çocuklar için büyük bir eğlence kaynağı olmaktadır. Yaz ayları için özellikle güzel bir iş imkânı olan trambolin işletmeciliği, yoğunluğun çok olduğu alanlarda özellikle yer kiralanması ve kurulumunun yapılması ile daha fazla şekilde kazanç sağlayabilmektedir. Araştırmalara göre yazın sermaye yatırılabilecek işler arasında yer alan bir sektör içerisinde bulunması, 2013 yılı içerisinde sermayeli bir şekilde iş kurmak isteyen kişiler için seçenekler arasında yer alabilmektedir. Trambolin, içerisinde özgürce zıplanabilen ve çocukların eğlence kaynaklarından biri olmasından dolayı, yaşları küçük olan çocukların evlerinde ya da bahçelerinde de bulunabilmesi için küçük boyutlarda üretimleri de yapılmaktadır.

trambolin-işletmeciliği

2013 yılı için olarak davranarak iş kurmak isteyen kişiler ellerinde 10 bin ya da 20 bin kadar bir sermaye var ise trambolin işine yatırabilir ve kazanç sağlayabilirler. Daha öncede belirttiğimiz gibi kurulum yapılacak yer ve alanın kalabalık olması ve çevresinde başka bir trambolin kurulu olmaması, ciddi anlamda yatırımcıların kazanç sağlamalarında önemli etkenler arasında yer almaktadır. Çocuklar, gençler hatta yetişkinler için bile eğlenceli bir aktivite olan trambolin, son zamanlarda yaz aylarında sıklıkla tercih edilen sektörler arasında yer almaktadır

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*