Titisi franchise veriyor

Ev ve işyerlerinde kullanılan elektriğin bir bölümü, kablo ısınmalarından ve elektrikli ürünlerin genel özellikleri itibariyle kullanılmadan harcanıyor. Teknoloji A.Ş. , kayıp enerjiyi engelleyerek kullanıcılar için elektrik tasarrufunu amaçlıyor. Yüksek teknoloji ürünü TiTiSi Teknoloji A.Ş. Elektrik Tasarrufu Cihazlarıyla trafo ya da manyetik balast taşıyan flüoresan, projektör, spotlight, çamaşır makinası, kombi, buzdolabı, aspiratör, fan, havalandırma, bütün küçük ev aletleriyle mutfak robotları, derin dondurucular, et ve meşrubat şarküteri, elektrikli süpürge, bulaşık makinası, TV, müzik aletleri ile diğer ev aletleri için geçerli. Aydınlatma lambalarıyla harcanan elektrik enerjisinde yapıyor ve minimum %25, en fazla %40 arasında güç ve para tasarrufu sağlıyor. TiTiSi’nin elektrik sayacıyla bağlantısı yok ve kanunlara uygun.

 

TiTiSi kullanılan yerler

Evler, ofis ve işyerleri, marketler, AVM’ler, fabrikalar, oteller, konfeksiyon atölyelerinde yani enerji tasarrufu sağlanılması istenilen her yerde kullanılabiliyor.

 

TiTİSi’nin yararları

TiTiSi, elektrikli cihazların kullanım sürelerini uzatıyor, faturaların ücretlerini düşürüyor, elektrik akımını düzenliyor, manyetik kirliliği azaltarak yaşam kalitesini arttırıyor, %40a kadar ücret tasarrufu sağlıyor, montaja ihtiyaç duymuyor, ev ya da işyerindeki herhangi bir prize takılarak kullanılabiliyor.

 

TiTiSi elektrik tasarrufu sağlayan cihazlar

1- TiTiSi Hollanda ürünü Elektrik  Cihazı 15kW

2- TiTiSi Hollanda ürünü Elektrik Tasarruf Cihazı 25 kW

3- TiTiSi Klima Tasarruf Cihazı

4- TiTiSi Sanayi Tipi Tasarruf Cihazı

5- TiTiSi Hollanda ürünü Tasarruf Cihazı

 

TiTiSi’ye başvurusunda bulunmak için:

http://www.titisi.com.tr/?sayfa=iletişim

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*