Tek Seferde 100 Hediye Momento

İlk olarak Avrupa ve Amerika da yaygınlaşan ve vazgeçilmezler arasına giren bir sistemdir.  Türkiye de yeni yeni yayılan bu hediye sisteminin yani ‘nun öncüsü Zeynep Dağlı. Momento hediye verme sistemine yeni bir yaklaşım getiriyor.

Yapmanız gereken şey ise büyük bir hediye seçme macerasına hazır olmanız. Momento içinde 100 tane hediyenin yer aldığı bir kutudur. Bu kutunun içinde restoranlar, oteller kayak alternatifleri gibi bir çok seçenek sunuyorsunuz ve karşınızdaki kişi bunların arasından birisini seçiyor. Bu sayede karşınızdaki kişiye tek seferde 100 den fazla hediye verme şansı yakalıyorsunuz.  Bu kutuyu çeşitli Momento noktalarından veya internetten temin edebilirsiniz. Momento fiyatları 50TL den 500TL arasından değişmektedir.

Yorumlar

  1. Meral Ozturk says:

    bu deneyim hediye olayini arkadas dolasirken gordum internette, aslinda Avrupa`da populer olan bir sey, demek ki bizde de yavas yavas yerlesiyor. SüperŞehir.com , Momento, Mydays. Bu sitelerde dolasmak bile guzel, icinde ukde kalmis ne cok sey varmis insanin icinde 🙂

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*