TATLICI KÖSE

Tek tek elde hazırlanan ve patentli olan “Köse Özel Baklava” sürekli kendini ve lezzetlerini yenileme aşkıyla çalışmanın azminden doğmuştur. Sizlerin beğenisine sunduğumuz ilk günden itibaren sürekli yoğun talep gören tatlımız, küçük mutlu anların paylaşımına ortak oluyor.

Üretimin her aşamasında yaptığı işi keyif alarak yapan ustalarımız, sürekli lezzet sınırlarını zorlamaktadır. İçerisindeki fıstıktan, doğal tereyağına, hamurdan kullanılan tüm malzemelere kadar özenle seçilen ve tatlandırıcı, koruyucu, renklendirici gibi maddeleri kesinlikle içermeyen tatlılarımız sadece keyifli anlar için hazırlanıyor.

40 yılı aşkın bir süredir hizmet veren firmamız kaliteli hammadde kullanımı, hijyenik çalışma ortamı ve her ürünün aynı kalitede
işlenmesi konularında da öncü firma özelliğini korumuştur.
Çalışma ortamımız tarım ve Köy İşleri bakanlığı ve Belediye denetimlerinden her zaman tam not alarak geçmiştir.
Bu başarının altında müşteri memnuniyeti merkezli çalışma prensibi yatmaktadır. Her zaman söylediğimiz gibi, ağzınızın tadı bozulmasın.

40 YILI AŞKIN TECRÜBESİ BULUNAN VE KALİTESİNİ KANITLAMIŞ BİR FİRMA İLE

ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

BAYİLİK İÇİN GÖRÜŞMELERİNİZİ,

0322 444 56 73 NUMARALI TELEFONDAN RANDEVU ALARAK YAPABİLİRSİNİZ

MERKEZ ŞUBE

ADRES:SÜMER MH KARAFATMA CADDESİ NO:71 ÇUKUROVA / ADANA

(KARABUCAK CAMİİ KARŞISI)
TEL: 0322 444 56 73
0322 226 35 64
0322 233 62 72

Yorumlar

 1. selami says:

  Herkes işin avantasını bulmuş. Hemen markasını patentliyor. Sonrada franching mranching diye isim satıyorlar. Baklava değilmi kardeşim.
  Vitrine baklava yazsak müşteri gelmeyecek mi?

 2. şahin says:

  Tek elden diye yazmışsınız. Bayilik nasıl olacak onu anlayamadım. Sadece satış için bayilik alınacaksa tamam da, imalat başka şehirde ve başka elden yapılırsa mutlaka lezzet farkı olur.

 3. cumali says:

  Gaziantep baklavacısının üstüne baklavacı tanımam kardeşim. Adamlar bir tatlı yapıyorlar helal olsun. Aldıkları paranın hakkını veriyorlar. Baklava yediğini anlıyorsun vallahi.

 4. Ahmet says:

  Baklava deyince aklımıza Gaziantep geliyor. Bilhassa baklava alırken Gaziantep ismini duydum mu daha bir içime sinerek alıyorum baklavayı. Biraz da psikolojik galiba.

 5. osman çavuşoğlu says:

  toplam bedeli kaça mal olur açmanın bilen var mı arkadaşlar

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*