TANTUNİZADE AVANTAJLI BAYİLİK FIRSATI

1997 yılında Ankara’da kurulan , Mersin yöresinin bu eşsiz lezzetini tüm Ankaralılara orijinal haliyle sunmak ve daha çok kitleyi bu lezzetten haberdar etmek için hizmete başladı. Geçen yıllar içersinde lezzetinin ve sunumunun ayrıcalığıyla büyük kitlelere ulaşan Tantunizade genç, yaşlı, öğrenci, iş adamı ve sanatçılar gibi değişik her kitleden oluşturduğu lezzet müdavimleri topluluğu ile şehrin en uğrak noktalarından biri oldu. Son yıllarda gelen talep ile verilmeye başlandı.

Tantunizade franchising sistemine, yeni bir bölgede yeni bir başlangıç ya da mevcut şubeleri devralarak katılabilirsiniz. Yeni bir noktada açılacak şubeler için yapacağınız başvurunun kabulünden sonra, firmamız tarafından görevlendirilecek kontrol ekibi, işletmenin açılacağı il ve bölge ile işletmeyi çalıştıracak kişi veya kişiler hakkında yerinde incelemeler yaparak bir fizibilite hazırlanır. Bu fizibilitedeki tüm verilerin olumlu olması halinde aday girişimciler Ankara’ya davet edilerek son görüşmeler yapılır. Sürecin tamamlanması halinde franchising katılım bedeli ve işletmenin konseptinin uygulanması için fizibilite doğrultusunda ortaya çıkan bedeli belirtilen hesaba yatırmakla yükümlüdür. Bu süreçlerden sonra açılacak olan işletme, firma görevlileri tarafından firma konseptine uygun olarak hazırlanır, gerekli ise eğitim verilir. Hammadde temini, kullanılan sarf ürünler ve personel kıyafetine kadar tüm ihtiyaçlar tedarik edilir. İşletmenin açılışına kadar geçen tüm bu süreçler ortalama 45-60 gün içerisinde tamamlanmaktadır.

 • Açılacak işletme lokasyonu, eğer alışveriş merkezleri içerisinde fast food konseptinde olacaksa ortalama 40-60 m2 cadde üzerinde restoran konseptinde olacaksa ortalama 60-100m2 civarında bir alan gerekmektedir.
 • Açılan işletmeler, yapılan aylık ciro üzerinden franchising bedeli ve reklam katkı payı ödemekle yükümlüdürler.

Genel Destekler:

 • İşletmenin genel proje ve fizibilitenin hazırlanması
 • Tüm demirbaş ünite, baskılı malzeme, hammadde, personel kıyafeti gibi her türlü ihtiyaçların sürekli ve ekonomik şekilde temini
 • Açılış öncesi ve sonrası A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarda 7 gün 24 saat uzman danışman desteği
 • Profesyonel kadro temini ve eğitimi
 • Sürekli analizler ile iş ve personel verimliliği ölçümü
 • Yazılı ve görsel basınla internet ortamında sürekli tanıtım desteği

paketinin içeriğinde anahtar teslim, mutfak ekipmanları, mimari dekorasyon ve isim hakkı bulunuyor. Açılacak uygun yerler AVM’ler ve işlek caddeler. Büyük şehirlerde bayilik verilmek isteniyor. Bayilerin işlerini seven, işlerinin başında duracak ve güvenilir işletmeciler olması gerekiyor. Yatırım maliyeti 40-60m2’lik bir dükkan için 100 bin dolar. Ciro hedefi aylık 45-90 bin TL arasında değişiyor. Kar marjı en az % 25.

Başvuru İçin:

Telefon: 0542 500 06 00

E_mail: www.tantunizade.com

Yorumlar

 1. Kadir says:

  Selamün Aleyküm ben daha önce Mersinli tantunucilerin yanında çalıştım ve yetiştim sektörü az çok bilirim ve takip ederim. Tantuni hem (yeni icat edilmiş gibi algılanıyor) açıldığı yerlerde tutturuyor hem de çok ezzetli. (düşünün ki şuan canım tantuni istiyor) Gel gelelim beni hayret eden konuya; 100000 $ biraz fazla bence hatta dünyanın parası. Bunu eleştirdim kusura bakmayın ama bu kadar para isteyerek bu firma biraz zor ileri gider:=)

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*