TAKE FIVE Bayilik

modern hayatın koşuşturma temposuna ayak uydurabilecek, bu tempo içinde ertelenen bireysel keyif ve konfor ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kurulmuş en pozitif mekândır.
Özellikle yoğun iş temposuna sahip olan bireylerin bu kısa süreli kaçış alanlarında kendilerini özel hissetmeleri, ev konforunda gibi pozifitlik yüklenmeleri gerekçesi ile Tak Five tercih edilmektedir.

Take Five bireyleri en başta güven olmak üzere sonsuz hissettikleri konfor, sıcaklık ve saygı, kalite ve lezzet gibi birçok değeri de tam tadınla alabilmektedirler.
Take Five üyeleri her zaman evrenseldir, sıcakkanlıdır, dost canlısıdır, hümanist, saygılı ve pozitiftir.

take five

Sadece iş temposu düzeninde kaçış alanı olmamakla birlikte Take Five kişilerin iş görüşmelerini hatta toplantılarını sıcak bir ortamda yapabilecekleri, aileleri ile hoş vakit geçirebilecekleri, arkadaşlar ile hoş sohbet ve sıcak paylaşımlarda bulunabilecekleri mekân imkânı da sunmaktadır. Ayrıca tüm bu Kalabalıktan ve koşuşturmadan kaçabilmek isteyen fakat her şeyi de ardında bırakamayan bireyler için, tek başlarına, sakin, huzurlu ve güvenli bir kaçış alanı da olmaktadır.
Take Five ayaküstü ortamlarının aksine yemek yerken sosyal ortam oluşturmayı, kahve içerken kişilerin içlerinde mekâna aitlik hissi oluşturmayı hedeflemiştir.
Menüler kısıtlı değildir. Kişisel istekler doğrultusunda hazırlanabilmektedir. Fastfood kültürüne aykırı şekilde hazır sipariş edilen menüler de bile kişisellik göze çarpmaktadır.
Take Five genel anlamda her gün binlerce kişiyi evinde ağırlayan çok samimi, sıcak, konuksever bir ev sahibi niteliğindedir.
Take Five tüm insanlığın hak ettiği bu hizmeti geniş kitlelere sunabilmek için kaliteden ve süreklilik prensiplerinden vaz geçmeyecek şekilde bayilik sistemine geçiş yapmıştır.
Take five İle yapılacak bayilik ön görüşmelerinden sonra anlaşılan uygun bayilik bedelleri ile birlikte herkesin en ugrak mekânı olan bir yere sahip olabilirsiniz. Çünkü unutmayın bu metropolleşmeden herkes gün içinde bunalmaktadır. Ayrıca Take Five ekibi dekorasyondan, müşteri memnuniyeti konularına, personel eğitiminden yeni lezzet arayışlarına kadar her konuda yeni işletmeyi desteklemektedir.
Siz de Take Five ailesinin üyesi olmak istiyorsanız ve toplumu stresten arındırmak için hizmet vermek amacında iseniz mutlaka en yakın Take Five merkezi ile Franchise şartları hakkında görüşmeler yapmaya başlayın.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*