Soapville standı açarak kendi işinizin patronu olun

’in merkezi Bursa’da yer alıyor. Şirket, dünyanın her yerine sesini duyurmayı istiyor.

Karay Kozmetik, markası ile kalitesini kanıtladığına inanıyor. ’nin yükselen değeriyle birlikte, Kasım 2011’de Karay Kozmetik, ’yi piyasaya sundu.

Karay Kozmetik’in sahibi Samet Karaçam, 2012’nin ilk çeyrek hedeflerine Şubat sonunda bile rahat rahat ulaştıklarını ifade etti.

Karay Kozmetik’in stantları AVM’lerde birçok farklı kokusu ve kalitesiyle günde çok sayıda insana ulaşıyor.

Şirket, yatırım yapan girişimciye en rahat biçimde hareket etme olanağı sunuyor. Yatırımcı standını kendisi yaptırabiliyor. Bunun yanında Karay Kozmetik, standı kendisi de en ince ayrıntısını göz önüne alarak yaptırabiliyor, standı yatırımcıya veriyor. Böylece girişimci, kendi işinin patronu olmanın rahatlığını yaşayabiliyor.

Yorumlar

 1. ibrahim says:

  Merhaba,

  Funda Hanım, sitenizi takip etmeye değer bir site olarak keşfettim ve ediyorum da. Gözlemlediğim, hatta ihtiyaç duyup erişemediğim bir bilginin eksikliğini belirtmek istiyorum. Yeni eklenen bir yazının tarihi ve yazarı. Yazının sonunda veya başında neden eklemiyorsunuz? Böylelikle bizlerde okurken güncelliğine dair bir algı oluşturabiliriz. Ancak birisi yorum yazmışsa o yorumun tarihinde tahmin etmek zorunda kalıyoruz 🙂
  Bir de yeni yayınlanan yazılardan haberdar eden bir mailin sistemi iyi olurdu diye düşünüyorum.

  • iş fikirleri says:

   Merhaba
   Teşekkürler yazınız için. Aslında bütün yazılar güncel sayılır. Yani ne ebay ne paypal ne de yaptığım ticareti zamanı geçmiş değil. Her gün 4-5 yazı yazıyorum. Her gün ansayfada yeni yazılar oluyor. Haklısınız bu konuda aslına. Rss e üye olabilirsiniz ya da ordan takip edebilirsiniz

 2. EvkaBilisim says:

  güzel bir projeee

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*