SİZLERE SUNACAĞIMIZ YEPYENİ YATIRIM FIRSATI

salonları son yıllarda yatırımcıların yüzünü güldürüyor. Görüntü kalitesinin yanında derinlik algısı,bi an da esen rüzgar veya salonun sisle dolması izleyiciyi sanki filmin içindeymiş gibi etkiliyor. hem izleyicinin hem de yatırımcının memnun kaltığı bir uygulama. Maliyet açısından biraz yüksek seviyede maliyete sahip olsada kazancı oldukça iyi. Yaklaşık olarak 250 dolar seviyesinde maliyet gerekli olan işte aylık en az kazanç 15 bin lira. Eğlence sektöründe önümüzdeki dönemde daha çok yer alacak gibi gözüküyor. Sizlerin bu avantajlı yatırım fırsatından faydalanma tavsiyesindeyiz.

Yorumlar

 1. mersin forumdakini tanıdğım işletiyor. Bayramlarda ve ara tatillerde 1 dk boş durmuyor ucunda kuyruk oluyor. Zaten kazandığınızı o zaman kazanıyorsunuz misli misli. Diğer zamanlarda ise ayda 1500-2000 TL arası bırakıyor kar olarak

 2. apostalakis says:

  forum mersınde 5d cınema 5 dakıkalık gosterım karsılıgında 7 tl talep ediyor ve bu talebıde cıddı bır karsılık buluyor. alper arkadasımızın kısa ve basıt olarak anlattıgı yoruma katılıyorum. aynı playstatıon salonları gıbı yenı bır versıyonu cıkana kadar tuketıyorsunuz ve o sureye kadar cıddı paralar kazanıyorsunuz.işçi ve bakım maliyetleri nerdeyse hiç yok. %40 peşin odeyıp gerı kalanı kazandıkca oduyorsunuz. gelıp kuruyorlar ve sıze sadece ısletmesı kalıyor.
  kısa donemde buyuk karlar getirebılecek bır ıs malıyetler cabucak karsılanbılır. abd de 5 sene once cok tutulan bır teknolojının daha yenı yenı bızlerle bulusmus olması bu ısten uzun sure kar elde edılebılınecegını gosterıyor.
  eger bır magzada gezerken yenı seyler gozunuze takılıyor ve mantıklı dıyebılıyorsanız durmayın derım…
  herkese tesekkurler

 3. türkiyede daha tam popüler olmadığı için metropol kentlerde bir ilki yaparsanız, size ömürlük bir gelir bırakacaktır bence

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*