Sigarayı Bırakın, Bıraktırın; Para Kazanın

pişmanlıktır. İçeni de içmeyeni de istemez sigarayı. Ve kullananlar gayet iyi bilirler ki; sigarayı bırakmak kolay bir iş değil. Hem maddi olarak rahatlamak ister insanlar hem de eski sağlığına kavuşmak… öldürür. Kim ister genç yaşta ölmeyi? Hele ki basit bir madde yüzünden… Kağıda sarılmış tütün otlarından…

 

sigaranın zararları1234

 

 

 

 

 

 

 

Birçok kişi sigarayı bırakmak için, nikotin bandı, nikotinli sakız gibi yöntemlere başvurmuş ancak sigarayı bu şekilde bırakamamışlardır. Profesyoneller bu yöntemlerin işe yaramadığını gayet iyi biliyorlar. Nikotin bağımlılarını iyi gözlemleyip, onlara sigarayı bıraktırma konusunda direkt etki yapan profesyoneller, bu konuda gayet başarılılar. Hatta ve hatta Avrupa’da bu yöntem oldukça yaygın durumda.

 

Bu işte en önde gelen isim ise Allan Carr. Ülkemizde ise; bu isim adı altında sigara bıraktırma merkezi açıp, insanlara sigara bıraktıran bir merkez var. Özellikle de ünlüler ve sosyete grubu tarafından gayet iyi biliniyorlar. Allan Carr ise bu gücünü, ilk olarak kendi metotlarına ve reklamlarına borçlu. Bu şirketten bayilik satın almak ise oldukça akıl karı bir girişim olacaktır. Nitekim dünyada sigarayı en çok tüketen 2.ülke konumundayız. Ve bunun dahilinde sigarayı bırakmak isteyen binlerce insan var. Hem onlara bu zorlu yolda yardımcı olup hem de çok güzel paralar kazanmak istiyorsanız; bu iş tam size göre.

 

www.allancarr.com adlı İnternet sitesinden daha detaylı bilgilere ulaşıp, bayilik konusunda mutabakata varabilirsiniz.

 

 

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*