ŞENÇAM KÖFTECİSİ AVANTAJLI FRANCHİSİNG

ŞENÇAM KÖFTECİSİ

Şençam Köftecisi 1971 yılında kuruldu. Kaliteli hizmet anlayışı ve değişmez damak tadıyla yıllardır sektörde başarılı olmuşlardır. Yeni projeler geliştirmişler ve yeniçağa uygun işletmeci olmaya çalışmışlardır. Uzun yıllar sonucu kazandığı deneyimle 8 şubeye sahip olan Şençam Köftecisi Ankaralılara hizmet vermektedirler. Ayrıca ürünlerinin tamamını kendi tesislerinde üretmektedirler.

2007 yılından itibaren vermeye başlamışlardır.

Franchising adaylarında aranan özellikler:

 • Başarı hırsına sahip,
 • Girişimci özelliği taşıyan,
 • Başarılı iş tecrübesi olan,
 • Ekip ruhunu taşıyan,
 • Yeniliklere açık kişiler,
 • En az lise mezunu olması istenmektedir,
 • Yatırım için gerekli finansal kaynağa sahip olmalıdır.

Şençam Köfteci olmaya karar veren bayilerin karşılarında profesyonel desteği verecek personelimiz bulunacaktır. Ürün temini, baskılı malzemeler, personel istihdamı, eğitimi, kıyafeti, çalışan eleman verimliliği, yatırımcı eğitimi, kiralanan işyerinin dekorasyonu, müşteri memnuniyeti odaklı reklam çalışmaları, anketler, satış analizlerinin haftalık ve aylık olarak raporlanması, yasal zorunluluk olan tüm evraklarınızın takibi ve temini konusunda her türlü desteği alabilirsiniz.

Restoranın açılması için uygun yerler AVM’ler ve işlek caddeler. İç Anadolu ve Marmara bilgesinde bayilikler verilecektir. Yatırım maliyeti 70-80m2 dükkân için en az 140 bin dolar gerekiyor. Ciro ve kar marjı lokasyona göre değişiyor.

Başvuru İçin:

Telefon: 0312 256 01 01

E-Mail: www.sencam.com.tr

 

 

Yorumlar

 1. verılen bu franchısınglerin maliyetlerinin dusuk olması ve katlanınlan bu malıyetlerın bellı bır temınat karsılıgında uzun vadede kazandıkca odenmesı kolaylıgının mevcut oldugunu bılıyorum fakat mcdonalds tarzı frranchısınglere kıyasla daha cok bulundugu yoreye ozgu damak tatlarını pazarlayan bu tarz franchısınglerın yeterınce verımlı oldugu kanaatınde deıgılım.
  karlılıgın dusuk olması ve marjınal malıyetı karsılama surecının tanıtım suresı ıcersınde gecıkecegını dusunursek bellı bır mıktar parası olan ve kaybetmek gıbı bır luksu olmayan kolerasyonu dusuk ıslerı tasıye ederım arkadaslara. elbettekı admın ssahıbının ıs onerılerıne saygı duyuyorum sonucta onerıler sunmak onun bır gorevı
  herkese tesekkurler

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*