Sanal Kütüphane

Her şeyin dijital ortama aktarıldığı çağımızda ihtiyacımız olan her türlü bilgiye internet üzerinden tek bir tıkla kolaca ulaşabiliyoruz. Ulaşabildiğimiz şeyler bu zaman kadar kısıtlıydı. Mesela kitaplara, istediğimiz kitaplara dijital ortamda ulaşamıyor ulaşabilsek bile tanıtım amacıyla sadece birkaç sayfasını ancak okuyabiliyor ve görebiliyoruz.

Telif hakları nedeniyle bir türlü kurtulamadığımız bu sorun artık yeni sistemler ve çözüm yollarıyla aşılmış durumda. İnternet üzerinden hazırlanan e-kitap ile merak ettiğiniz, okumak istediğiniz kitaplara artık ulaşabiliyorsanız. Akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarınızdan kolaylıkla ulaşabileceğiniz e-kitaplar sayesinde artık sanal bir kütüphaneye de sahip oluyorsunuz.

Bunun için tek yapmanız gereken Facepara sistemiyle tanışmak. Facepara e-kitapların yazıldığı, pazarlandığı, satıldığı ve kazanç elde edildiği yepyeni bir sistem. Bu sisteme dâhil olmak için ilk önce üye oluyor sonrasında ise beğendiğiniz kitabı satın alarak yolunuza devam ediyorsunuz. Siz kitabınızı okurken satın aldığınız gruba yeni üyeler dâhil olur ve onların satın aldığı kitabın kazancına sizde ortak olursunuz. Oldukça farklı ve sıra dışı bir girişimcilik sitesi olan Facepara’ya kitap satın alarak dâhil olan herkes hem kendine hem de bilgisine yatırım yapmış olur.

Üye olduktan sonra onlarca farklı alanda yüzlerce çeşit kitaba internetin olduğu her yerden ulaşabilirsiniz. Kitabı okumak istediğiniz zaman siteyi ziyaret edebilir yada cihazınıza indirebilirsiniz. Bu sayede hem internetten para kazanın hem de kendinizi geliştirin. Oldukça kazançlı olan bu sistemle kendinize yeni kazanç kapıları açın.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*