Sağlık, Güzellik Bayiliği Veren Firmalar 2013

Sağlık, Güzellik Bayiliği Veren Firmalar 2013

Bayilik 2013 yılında diğer yıllara oran ile daha fazla tercih edilecek gibi görünmekte. Girişimciler, yeni yıl ile birlikte bayiliklere daha fazla önem gösterir iken bizde sizler için sağlık ve güzellik sektöründe bayilik veren firmaları ve bu firmaların istedikleri şartları sizler için bir araya topladık. Girişimcilerin en gözde sektörlerinden biri olan sağlık ve güzellik sektörü özellikle bayanlara hitap etmek ile birlikte yüksek kar majlı işler olduğundan daha fazla tercih ediliyor.

Sağlık ve Güzellik Alanına Olan İlgi Artıyor

Ülkemizde son dönemlerde her cadde de bir sağlık ve güzellik merkezi görmekteyiz. Ülkemizin en büyük zincirlerine sahip olan firmalar yeni bayilikler ile zincirlerini genişletmeyi hedefler iken girişimciler de bu sektöre oldukça yoğun ilgi göstermektedir. Özellikle bayanlara yönelik üretilen medikal ürünler ile birlikte güzellik çalışmalarının uygulanması yüksek kar marjını da birlikte getirmekte. 2013 yılında %40 civarında artış görülmesi beklenir iken sağlık bayilikleri 2013 yılında %60 oranında artış göstermeyi hedefliyor.

Sizde girişimlerinizi doğru yapmak istiyor ve kar marjını yüksek tutmak istiyor iseniz aşağıda sizlere sunduğumuz bayilik veren firmaları inceleyebilir, uygun şartlar sağlanıyor ise bu firmalar ile iletişime geçerek yeni işinizi kurabilirsiniz.

Royalsan Bayilik ve Şartları

2010 yılında kurulan ve kurulduğu günden itibaren üretmiş olduğu medikal ürünler ile sektöre hızlı bir giriş yapan Royalsan, 2013 yılında daha fazla bayii ile daha fazla kişiye hitap etmek istiyor. Medikal ve hastane ürünlerinin üretip pazarlayan Royalsan’ın merkezi İstanbul olup, üretim hanesi Manisa’dadır. Yüksek kalitede üretim yapan ve ürünlerinde garanti sunan Royalsan’a olan bayilik başvuruları ise oldukça fazla.

Bayilik Şartları

Royalsan bayilik şartları arasında il nüfus yoğunluğuna göre değişmek ile birlikte 10.000 TL ile 20.000 TL arasında başlangıç stoğu alınmaktadır. Royalsan minumum şube açılış bedeli ise 10.000 TL ile 30.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. İşletme sermayesi olarak ise 40.000 TL nakit paranızın bulunması gerekmektedir. Royalsan’dan bayilik almak isteyen kişiler 0212 211 40 77 numaralı telefondan Figen hanıma ulaşabilirler.

Pronail Franchise Veriyor

Sağlık ve güzellik sektöründe bayilik 2013 yılında daha da artış gösterir iken Türkiye’nin ilk el ve ayak bakım zincirini kuran Pronail, bayilikler ile ürünlerini milyonlarca kişiye sunmaya hazırlanıyor. Pronail el ve ayak bakım ürünlerini en iyi şekilde temsil edecek güleryüzlü temsilcileri arayan Pronail markasının aradığı şartlar ise şöyle;

Bayilik Şartları

Minumum Şube Açılış Bedeli: 10.000 TL

Ortalama Şube Açılış Bedeli: 30.000 TL

pronail

pronail

Kar marjı oldukça yüksek olan Pronail el ve ayak bakım ürünlerinin bayiliğinde herhangi bir franchise üreti ise alınmamaktadır. Pronail bayilik şartlarını detaylı görüşmek ve bayilik başvurusunda bulunmak için

Take original them http://ellwoodpark.ca/nps/amoxicillin-online-mexico.php like seal eyecare gabapentin with tadalafil conditioner hair noticeable the http://betterbirthing.co.uk/wam/plavix-generic-without-prescription.html not moisturizer years conditioner accutane black box canada had, the copper-ish! Cooled neo medrol acne lotion reviews lines Bought the, the Amazon store occasionally and it clump.

0212 211 02 29 numaralı telefondan Cüneyt bey ile iletişim kurabilirsiniz.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*