ROMMA DONDURMA

ROMMA

Romma ilk şubesini İzmir’de açtı. Türk lezzeti ile İtalyan stili tadını harmanlamıştır. İzmir’in eşsiz tatlarından biri olmuştur. Müşteri memnuniyetini her zaman ilk sıraya koymuştur. Kurulduğu ilk günden bu yana yüzde yüz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. gelen yoğun talepler doğrultusunda, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden, lezzetini daha büyük kitlelere ulaştırmak üzere sistemiyle büyümeyi hedeflemiştir. Türkiye genelinde hizmet vermekte olan 15 noktası ve güçlü pazarlama ve lojistik ağı ile sektörde marka değeri yüksek bir işletme olduğunu kanıtlamıştır.

Romma Dondurma, menülerinde farklı tatlarda dondurmaları müşterilerine eşsiz sunumuyla hizmet vermektedir. Lokasyon seçimi konusunda danışma hizmeti, istenildiği takdirde anahtar teslim dükkân, personel eğitimi ve reklam desteği verilmektedir. AVM’ler, işlek caddeler ve terası olan mekanlar uygun yerler olarak öneriliyor. verilecek şehirler, öncelikle İstanbul, Akdeniz ve Ege’deki tatil beldeleri.

İşletmecilerin işinin başında duran ve işini seven kişiler olması isteniyor. Yatırım maliyeti lokasyon özelliklerine göre 65 bin 100 bin dolar arasında değişiyor. Ciro lokasyona göre aylık 40 bin ile 75 bin TL arasında.

Başvuru İçin:

Adres: IPM Bergama Yolu Üzeri No: 138 Dikili/İzmir

Telefon: 0232 671 50 25

E-Mail: info@romma.com.tr

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*