Restoran Bayilikleri 2014

2014

BİLPOT RESTORAN

Bilpot Restoran Bayilik Hakkında: Bilpot markamız sizlere farklı ve muazzam lezzetlerini sunabilmek adına franchise’ları ile karşınıza bazen bir restoran, bazen bir pastane, bazen büfe olarak çıksa da gerçekte bir ekip olarak oluşturduğumuz hayal gücümüz. Birkaç yıl öncesinde aklımıza gelen fikirlerin bir ürünüdür Bilpot. Her insan günün yorgunluğu veya başka sebeplerden dolayı evde yemek hazırlamaya üşenebilir, bunun yerine dışardan eve sipariş vermek daha kolay gelir.

Peki siparişlerimiz de sıkıntılar yaşamaz mıyız? Elbette genellikle siparişimizle eve gelen ürün arasında bir eksiklik bulunmakta. Bizler bu konu için kafa yorduk ve hayallerimizi nasıl hayata geçirebileceğimiz hakkında baya bir düşündük.

bayilik-2014

Misyonumuza uygun çalışanlar ve dostlarımızın yardımlarıyla birlikte uzun bir süreçten geçerek sizlere hayal ettiğimiz hizmeti sunma amacı uygun adımlar atıyoruz. En doğal haliyle oluşturulan yiyecek ve içecekler, sizlerin hayalindeki pasta tasarımları, insan ruhuna ferahlık getiren Feng Shui’ye göre dizayn edilen mekanlar, bu mekanlarda Bilpot’a özel oluşturulan müzikler, yemek yerken animasyon seyredebileceğiniz bir film serisi, yayınladığımız filmlerdeki karakterlerin oyuncakları, iş toplantılarınıza uygun alanlar, doğum günü kutlayabileceğiniz mekanlar oluşturduk.

Oluşturduğumuz bu mekanlarda sizlere kaliteden ödün vermeyen bir hizmet verebilmek adına elimizden gelenin en iyisini ortaya koyuyoruz. Bunun için her geçen gün kendimizi bu konuda eğitip geliştirmeye devam ediyoruz. Bu hayali bizimle paylaşmak isteyenler için kapımız her daim açık. Bizimle çalışmak isteyen yatırımcıların taleplerini bekliyoruz.

Bilpot Restoran Bayilik İletişim Bilgileri

bilpot GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Topoyan Sokak No:37/A SARIYER / İSTANBUL / TÜRKİYE

Telefon: 0212 299 44 22

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*