Re-Write ile Para Kazanma

Merhaba tekrardan

Bu işimiz ingilizce biliyorsak sermayesiz , ingilizce bilmiyorsak sermaye ile yapılacak bir iş. Ne kadar sermaye ve sabır , o kadar kazanç demek. İngilizce biliyorsak kendimiz makale yapacaz. Bilmiyorsak ücreti ile yaptıracaz. ne demek diye soracak olursanız ingilizce makalenin gramerini değiştirerk aynı anlama gelecek şekilde tekrardan yazmak.

Biraz sermayemiz varsa rusların,ukraynalıların ,afrikalıların olduğu sitelere üye olacağız. Bu sitelerdeki ingilizce bilen kişilerle irtibat kurup iş önereceğiz. 100 150 dolar ukraynada ,rusyada,afrikada çok iyi bir meblağ. Yaşam koşullarıda zor olduğu için işi kabul ettirmeniz kolay olacaktır.

Ne yapacağız peki ? Nasıl Kazanacağız?

Kendi kurduğum sistemi anlatayım…Mail.ru dan birkaç gün ingilizce bilen ruslar aradım. Birkaçtane buldum. İrtibata geçtim. Havadan sudan muhabbetler sonrası ne kadar kazandığını sordum ve iş teklif ettim. Önce güvenmedi fakat yaptığı makaleleri hemen alacağımı söyleyince anlaştık.200-250 kelimelik bir makale için 1 dolara anlaştım. Çevireceği site adreslerini verdim .Türkiye piyasasında ise bu fiyat 1.5 dolar civarı. Toplu şekilde çevirmesini ve bana yollamasını söyledim. 1000 tane çeviri yaptı 1 ayda.100 100 aldım .Hepsine toplu para vermedim dolandırılmamak için. Daha sonra websitesini açtım. Ayarlarını yaptım. 300 tane yazıyı siteye ekledim 15 günde. Hemem eklerseniz filtreye düşersiniz. Daha sonra her gün 4 tane yazıyı ekleyecek şekilde ayarları yaptım.3 günümü harcadım toplamda. 700 tane yazıyı 5 aya yayacak şekilde her gün 4 yazıyı yayınlıyordu websitem otomatik olarak. Bu arada bende yabancı forumlara üye oldum ve yavaştan konulara yorum yapmaya başladım. 1 ay sonra artık google dan gelenler olmaya başladı düzenli şekilde. Bende yavaş yavaş forumlarda konu ile yazı yazarken konu hakkında soru soranlara ” Bakın burda böyle bir başlık var ” demeye başladım. Oralardanda ziyaretçi almaya başladım. Toplamda 1800 -2000 lirama mal oldu. 3. ayın başından itibaren günlük ortalama 8-20 dolar arası kazanmaya başladım. Sitem sağlık sitesiydi. Domuz gribi çıktığında domuz gribi yazıları paylaştım forumlarda. Ziyaretçi sayım ve kazancım oldukça arttı. Her gün girip sadece yorumları onaylıyordum. 5. ay başında günlük gelir 25-35 dolar arası oldu. Yatırdığım parayı fazlasıyla kazandım ve devam ediyordu. Güncel 1-2 haberde ekliyordum günlük olarak. Yahoo,msn gibi sitelerdeki haberleri kendim re-write yapıyordum. Daha sonra bu konudan nasıl  kazandığımı türkçe forumlarda paylaştım. Sizde yapabilirsiniz diye.Site ismi isteyenlere site ismini verdim iyilik olsun diye..Kıskanç bir arkadaş reklamlara sürekli tıklayıp banlattırdı ertesi gün .. Bende artık site ismi vermez oldum. Site ismi istemeyin . Ama böyle bir bütçeniz varsa ve re-write yapabiliyorsanız ya da yaptırabiliyorsanız uzun vadede kazanç sağlarsınız. 3 önemli kuralı unutmayın. 1- site adresini kimseye vermeyin 2- güncel haberlerden her gün 1 tane eklemeye çalışın 3-Sitenizin konusuyla ilgili sitelerde aktif olun ve doğal şekillerde sitenizdeki konulardan link verin

Yorumlar

 1. ilker yılmaz says:

  🙂 para kazandığım işi burda görmek güzel. Benden başkalarıda varmı diyordum varmış. Ben 1 ukraynalı 1 de kazak toplamda 2 kişi ile çalışıyorum. Uzun zamandır çalışıyoruz. Şimdi google trends işine girdik . Artık para vermiyorum onlara. Reklam gelirini 3 e bölüyoruz.17 gün diet programını yazmış siteye. Site patladı o gün ..O günkü kazancımız 1 ayki kazancımıza eşitti. Ve hala ziyaretçi geliyor. Google trends olayınıda takip edin derim ben yabancı dil ve sabrınız varsa

 2. Biraz sermayemiz varsa rusların,ukraynalıların ,afrikalıların olduğu sitelere üye olacağız. Bu sitelerdeki ingilizce bilen kişilerle irtibat kurup iş önereceğiz. 100 150 dolar ukraynada ,rusyada,afrikada çok iyi bir meblağ. Yaşam koşullarıda zor olduğu için işi kabul ettirmeniz kolay olacaktır.
  nerden bulcağız bunları? site adres mail?direk kişi varsa mail atarsan sevinirim.

 3. mantıklı iş gerçekten..yalnız uzun süre lazım

 4. Bilal says:

  Sizinle irtibata gecmek istiyorum mail atarsanız sevinirim teşekkürler .

 5. Slm kolay gelsin konu ile ilgili iletişime geçebilirmisniz ? teşekkürler

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*