PORTABAL

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de alışveriş kültürü değişiyor. Farklı konseptler Türkiye’de yeni iş alanları yaratmak açısından fırsatlar sunuyor. Tüketim alışkanlıkları yeniden şekilleniyor ve butik ve niş uygulamaları iş fikirlerinde değişiklik gösteriyor. Bu konsepte uygun olarak markası da piyasada yeni bir iş alanı sunuyor. Bal ve sıkma meyve sularından elde edilecek yeni tatlar hizmet vermeye başlıyor.

Yaz sıcaklarında insanların su ve mineral kayıplarını telafi etmede sağlıklı bir fikir sunuyor. Portabal bayisi olacak girişimcilerin tedarikteki fiyat avantajıyla ürünü kazançlı kar marjı ve sağlıklı bir şekilde tüketiciyle buluşturmayı hedefliyor. Son zamanlarda birbirlerini taklit eden sağlıksız meyve suyu barlarının önüne geçmek hem de bal & portakal kültürünü yeni tatlarla harmanlamak istiyorlar. Farklı ve ilgi çekici görünümü ile AVM’ lerde ve sokaklarda “corner” şeklinde “Portabal Kiosk” yer almayı bekliyor.

Portabal Kiosk Büfe markasının yeni dönem stratejisi, gençlerin olduğu yerlerde, daha sonra ise şehrin koşturmasından bir parça nefes alabilecek bir nokta olarak tanımlanmaktadır. İyi bir ekiple ve çözüm ortaklarının yanı sıra güçlü tedarikçileri de arkasına alan “ Portabal Kiosk Büfe ” bu konuda genç girişimcilerle birlikte büyümeyi hedefliyor.

Portabal Kiosk Büfe” tüm taraflar için en makul ortaklığı sağlamayı hedeflemiş olmakla birlikte; bu alandaki yüksek kar marjının, işletme kolaylığının ve işin kendi içinde ki pozitif enerjisinin bu işi yapmak için ne kadar cazip olduğunu ispatlayan en önemli unsurlar olduğunu belirtmektedir. Bu konseptin ana gider kaleminin  narenciye olması  dolayısıyla kar marjının yüksek olduğuna dikkat çeken firma; herkesi bilinçli ve sağlıklı taze meyve suyu kokteyllerle tanıştırmayı hedefliyor.

İletişim Bilgileri:
Fahriye Hamulu
Tel:(0216) 517 07 97
Gsm:(0535) 775 68 61

Arıhan Arıcılık
Turizm Dis. Tic. ve San. Ltd. Sti.

Yorumlar

  1. nurdan kavuklu says:

    merhaba,kendime iş kurmak için araştırma yaparken sizin portabınızı buldum ilginç ve cazip geldi.niğde de oturuyorum.bu işi yapmak için sizle irtibat kurmak istiyorum.ne kadar sermaye lazım onuda belirtirseniz memnun olurum.iyi çalışmalar,bol şanslar…

  2. güler says:

    İş kurmak için illaki bir markanın peşine takılmak gerekirmi ki?
    Dünya kadar para isterler. Sermayen varsa Türk işi işler yapacaksın.
    Bırak Amerikan konseptini ya.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*