Picabo Bebek Bayilik

bebek market bayilik veriyor. Bebek ve çocuk giyiminde lider şirketlerden picabo tüm türkiye’de bayilik veriyor.yatırım bedeli ve ortalama kar majı değişmekte olup gelirden bi pay almayan ve çocuk giyim şirketi kardan bir pay beklememektedir.picabo %1 lik reklam katılım ücreti istemektedir. İstanbul acıbadem caddesinde 5 yıldır hizmet veren picabo ayrıca lojistik merkezinede sahiptir. Picabonun internet sitesi ve internet bayileri bulunmaktadır şimdide bayilik anlaşmasıyla şirketlerini daha da büyütmek istemektedirler. Bu sayede daha çok insan picabodan haberdar olavaktır

Bayilik şartları da çok makul olan picabo şirketi bayilik almak isteyen veya bayilik arayanlar için çok uygul olmakla beraber gereksiz stok yükü yüklememk için bayilerine temin ederek güçlerini artırmayıda garantiliyolar . bebek ve çocuk giyiminde bayilik arıyorsanız picabo sizin için iyi bir seçim olabilir.

İletişim Bilgileri:

İlgili Kişi: Sarp Akkaya

Adres: Acıbadem Cad. Falay Ap. No:74/A Acıbadem Kadıköy İstanbul

Web adresi: www.picabo.com.tr

Yorumlar

  1. bu firma birçok insanı zarara uğratmıştır.bilginize internet sitesinden sipariş verdiğim ürünleri bile teslim edemediler.

  2. turgay yüce says:

    bayılık almak istıyorum 537 898 64 64

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*