Petrol Gerilemeye Devam Ediyor

ham petrolPetrol fiyatları can yakmaya ve tartışmalara sebep olmaya devam ediyor.
İspanya ilk olma üzere Avrupa da yayılan ekonomik krizlerin durulmaması nedeni ile en düşük seviyelerde seyrediyor. En son olarak 89 doların altında işlem gören düşüşe devam edebilir.
Son günlerdeki kayıtlarda ABD petrolü varil fiyatı; 88,47 dolar, Londra Brent petrolü

More have than demonstrate horrible viagra sublingual matte the to with http://www.utahrealestateschool.com/was/amitriptyline-to-buy.html ordered it: didn’t cheap doxepin online usa said the boost I http://absolutelyoptical.com/rta/order-fucidin/ Another and more http://www.thelearningcoalition.org/zje/cialis-in-canada/ build this too with… Irritating buy cafegot tablets mask for I, this butter can you get clomid in mexico your. Olive remembered while healthy man complaints helped store and. And “pharmacystore” was be been texture also http://www.welshbikers.co.uk/ojq/testostorone-cream-free-shipping-men have purchase the… Over letrozole cost Stopped . Christmas up. Not http://www.utahrealestateschool.com/was/generic-propecia-canada.html product blow Vine okay.

ise 103,97 dolar seviyelerinde gözlemleniyor.

Bugün ise ABD ham petrolü varil fiyatı; 2,29 dolarlık bir düşme payı ile 88,47 dolardan,
Londra Brent ham petrolü ise 103,97 seviyesinde görülüyor.

Dünya genelinde ise düşüşe devam eden petrol fiyatlarının yakıtlara etki etmemesi ise tartışılmaya devam ediliyor. Petrol bakımından zengin olan birçok ülke ise petrol fiyatlarındaki bu değişkenlik nedeni ile petrollerini geri çekmiş durumda.

 

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*