Papa John’s bayiliği

Papa John’s Pizza franchise vereceğini ilan etti.

Papa John’s Pizza, 1 ay önce franchise şube açacağını ilan etti. Papa John’s Pizza franchise şubesi açmak için en çok alaka Marmara Bölgesi’nde gösteriliyor. Papa John’s Pizza, 2008’de Türkiye’de ilk şubesini açtı. Papa John’s Pizza, 3 sene gibi kısa bir zamanda İstanbul’daki şube sayısını 10 yaptı.

2011’in son çeyreğinde franchise vereceğini ilan eden Papa John’s Pizza’da yetkililer, yapılan başvuruların, beklenilenden çok daha fazla sayıda olduğunu ifade etti. Gelen bütün başvuruları özenli biçimde inceleyeceklerini, en münasip adaylarla bölgeler hususunda konuşarak anlaşmaya varmak ve en doğru adayı seçmek istediklerini belirten yetkililer, firmanın sadece 3 senedir Türkiye’de hizmet vermesine karşın ürün, hizmet ve marka kalitesine olan güven ve talebin oldukça yoğun olduğunu ifade ettiler.

Papa John’s ilk franchise anlaşmasını İstanbul’un en işlek caddelerinden Koşuyolu Caddesi bayiliği ile yaptı. Koşuyolu şubesinin bir an önce hizmet vermeye başlaması için yoğun bir çalışma var. Koşuyolu şubesinin Aralık sonunda faaliyet göstermeye başlayacağı düşünülüyor. Koşuyolu Şubesi, Kadıköy, Altunizade, Acıbadem ve Koşuyolu bölgeleri için çalışacak.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*