PAN ÇİĞ KÖFTE

Pan Etsiz daha kuruluşunun 5. ayında kalite belgelerini tamamladı. İnsan sağlığını önemseyen ve bunu kendine ilke edinen Pan Çiğ Köfte kaliteyi, hijyeni ve lezzeti bir arada bulunduran ender kuruluşlardan biri olduğunu gösterdi ve ISO 9001, ISO 22000, HACCP ve GHP kalite sistem belgelerini aldı.

5 Mayıs 2008’de faaliyete başlayan Pan Etsiz Çiğ Köfte çok kısa zaman da kurumsallaşma yolunda adım atmıştır. Ankara’nın her bölgesine aynı hassasiyetle hizmet vermek isteyen Pan Çiğ Köfte çok sayıdaki başvurularını inceleyip gerekli şartları oluşturup markasını temsil edebileceklere hizmet hakkı tanımaktadır.

Toplumun unutulmuş kültürlerini yeniden canlandıracak olan Pan Etsiz Çiğ Köfte daha farklı hizmet alanlarına girerek yine bayilik sistemiyle birçok insana hizmet kapısı açacaktır.

Pan Etsiz Çiğ Köfte’nin bu kadar kısa süredeki başarısının sırrı, çalışanların ve işletmecilerin uyum içerisinde hareket etmeleridir. Genç, dinamik, girişimci ve kaliteden ödün vermeyen bir işletmeci kadrosunun varlığı bu başarıdaki asıl etkendir. Çiğ köfte geleneğinin bir halkası olma fırsatını bu özelliklere sahip herkese sağlayan Pan Etsiz Çiğ Köfte size kendi iş yerinizin patronu olma fırsatını sunuyor.

Çalışma prensibine sahip, dürüst, girişimci bir ruha, başarma tutkusuna, yönetme yeteneğine sahip ve yeniliklere açıksanız siz de bu halkanın bir parçası olabilirsiniz. Bu özelliklerin dışında Pan Etsiz Çiğ Köfte ‘nin işletmecilerinden beklediği özellikler şunlardır.

Ticari ahlaka sahip, sadakat özelliği bulunan, insana hizmet etmeyi seven ve bilen işletmeci olmayı kabul etmek.

Pan Etsiz Çiğ Köfte olarak açılışta bayilerimize;

 • 50 kg bedelsiz etsiz çiğ köfte
 • 2500 adet el ilanı,
 • 1000 adet kartvizit,
 • 1000 adet magnet bedelsiz olarak firmaya verilir.
 • Açılış Organizasyonu bedelsiz olarak yapılır.

Pan Etsiz Çiğ Köfte’nin bayilik şartları aşağıdaki gibidir.

 • Bayilik noktası cadde üzerinde veya yakınında araç ve yaya trafiğine uygun olması,
 • Satış noktasının en az 15 metrekare ve/veya üstü olması,
 • Bayilik isteyen firma 5.000 TL isim hakkı bedeli verebilmesi,
 • Bayinin ekonomik olarak zor şartlarda en az bir yıl dayanabilecek güçte olması,
 • Bayi iç dizaynı ve bütün aksesuarları firmanın belirlediği standartlarda olması,
 • Kurumsal ve halka en iyi teknolojik hizmet anlayışı kapsamında tüm şubeler için yapılan Pan Çiğ Köfte Kurumsal Online Sipariş Sistemi kurulumu ,
 • Ürünler ile ilgili: Bayii, Pan Çiğ Köftenin ürettiği, tedarik ettiği ve onay verdiği ürünlerin dışında başka ürün satamaz.

Erciyes Sanayi Sitesi 2. Cad. No: 25
Tel: 0 (312) 387 40 80
Fax: 0 (312) 387 40 80

Yorumlar

 1. Sevgi says:

  Geçen gün abim getirmişti.
  Bende “etsiz çiğ köfte etlinin yerini tutarmı” dedim.
  Demez olaydım. Böyle müthiş bir lezzet tatmamıştım.
  Gerçekten herkese tavsiye ederim.

 2. Canım çiğ köfte çektimi hemen Saraçhaneye gidiyorum. Tam Fatih Parkının karşısında çiğ köfte satan ufak bir yer var. Adamlar aşmış kardeşim.Üstelik acılı, acısız 2 çeşit satıyorlar.

 3. sonat says:

  Gıda üzerine yer açarken bir isim almanın e gereği var. İşi biliyorsan açarsın işyerini. Yeterki hijyen kurallarına uy. Yaptığın şeyin hakkını vererek yap. İllaki beğenen birilerini bulursun. Unutma ki, her kör satıcının bir kör alıcısı vardır.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*