Organik Bal Dünyası

Günümüzde tükettiğimiz besinlerin birçoğunda sağlığa zararlı kimyasallar olması sebebiyle artık insanlar organik gıda tüketimine özen göstermeye başlamaktadır.
Kullanılan diğer kişisel ürünler yanında gıda olması bakımından önem taşımaktadır.

ORGANİK BAL DÜNYASI kişilerin bu arayışına hizmet vermek için kurulmuş bir firmadır. tüketimi sağlık açısından çok önemli olmakla birlikte günümüzde üretimi de birçok yapay faktörler kullanılarak yapılmaktadır. Asıl firma ismi limitet şirketi olan firma Organik Bal ismi ile tanınmakta ve %100 organik olarak arılardan doğal yollarla elde edilen balı pazarlamaktadır. Çok geniş bir alanda talep edilen ve onaylanan Organik bal Dünyası bu hizmetini Türkiye geneline yaymak ve şirket bünyesinde büyüme elde edebilmek için sistemine giriş yapmıştır.

Organik bal dünyasının İstanbul genelinde Fatih, Sarıyer, Bakırköy Kadıköy, Göztepe ve Ataşehir olmak üzere pek çok bölgede ana bayisi ve bayilikleri bulunmaktadır.
Türkiye genelinde ise Siirt, Marmaris, Kastamonu gibi illerde faaliyet göstermektedir.
Tarım bakanlığından da onaylı olan Organik Bal dünyası ürünleri sistemi ile diğer illerde de yaygınlaşmayı ve sağlıklı bal tüketiminin artırılmasını hedeflemektedir.

Arıcılık ile ilgilenen kişilerin markalaşma yolunda ilerlemeye karar vermesi durumunda Organik Bal Dünyası ile franchiseBal Dünyası anlaşması yapması dâhilinde kaliteli ve onaylı bir şekilde bal üretimi ve pazarlamasında kısa sürede başarı elde ettikleri Organik Bal Dünyası bayileri ile kanıtlanmıştır.
Sıfırdan Bal üretimine girecek olan girişimciler de Anaarı limitet şirketinin konusunda uzman kadrosu ile her türlü yetiştiricilik ve sağlıklı ürün alınması ve pazarlanması konularında desteklenmektedir.

 

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*