Office 1 Superstore bayiliği

Kırtasiye ve ofis malzemeleri alanında hizmet veren , başta Bursa, İzmir, Antalya, Adana, Samsun ve Eskişehir illeri olmak üzere franchise veriyor. ’un franchise bedeli 15 bin dolar seviyesinden başlıyor.

Office 1 Superstore’un, halihazırda 21 mağazası bulunuyor.  Franchise bedeli olarak 100 metrekareye kadar 15 bin TL ve 100 metrekareden 250 metrekareye kadar 20 bin TL ve 250 metrekareden büyük mağazalar için 25 bin dolar talep ediliyor. Aylık marka kullanım bedeli ise 1.500 dolar.

Office 1 Superstore, cirodan pay talep etmiyor. Dekorasyon maliyetini yatırımcı karşılıyor. Office 1 Superstore merkezi, ürün tedariği ve lojistik hizmet desteği sağlıyor. Mağazanın açılacağı yer iş bölgelerine, okullara ya da Alışveriş Merkezleri’ne yakın olmalı.

Mağazayı açacak yatırımcının T.C. vatandaşı olması, yeterli finansmana sahip olması, işletmecilik deneyimi olması ve mağazanın eğitim programına katılması isteniyor. Mağazanın alan büyüklüğü ve ürün çeşidine göre değişen ortalama bütçe, metrekare başına 1.000 dolar seviyesinde. İstanbul’da mağaza olmayan bölgeler öncelikli konumda. 2012’de 4 ya da 6 yeni mağaza açılması düşünülüyor.

Açılacak mağazanın ilk senesi müşteriyle tanışma senesi olarak geçiyor ve ikinci seneden itibaren kazanç sağlanmaya başlanıyor ve senelik ortalama %40 net kar planlanıyor. Kazancın %20 kadarı giderler için harcanıyor ve kalan %20 yatırımcının cebine giriyor. Yatırımın 5 sene içinde yatırımcıya döneceği düşünülüyor.

Yorumlar

  1. Aylık 1500$ kullanım hakkı ne ag kapitalist sistemin vurguncusu olmuşsunuz neyin markası bu aylık para verecez altı üstü kalem kağıt değil mi hem o kadar masraf yap hem de isim parası öde büyürsünüz siz bekleyin

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*