Nobren Parfüm Bayilik Şartları

Nobren Parfüm 2006 Yılında kurulan ve sadece parfüm konusunda uzmanlaşan ve mağazalaşmaya devam eden bir markadır. Nobren, Nobren Life ve Rabarba isimlerinde üç farklı markası ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Nobren Parfüm T.C. Sağlık Bakanlığının zorunlu kılmış olduğu üretim standartları ve denetimleri altında İstanbul’da bulunan üretim merkezinde Avrupa Birliği normlarına, IFRA (İnternatıonal Fragrance Associaton) ve RIFM (Research Institıte For Fragrance Meterials) standartlarına uygun hammaddeleri seçerek üretimini gerçekleştirmektedir.

Nobren Parfüm, üretimini yüksek kimya mühendislerinin kontrolleri altında profesyonel teknik kadrosu ile Sağlık Bakanlığı’nın koymuş olduğu standartlara harfiyen uyulmakta ve teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanmaktadır.

Üretmiş olduğumuz tüm ürünlerimizi AVRUPA BİRLİĞİ CPNP (Cosmetic Products Notification Portal)Bildirimleri yapılmıştır.

Yaratılıcık ve yeniliklere açık olmak başarılı ve kaliteli parfümler üretmenin en temel yapı taşlarıdır.

TÜRKİYE FABRİKA

Yeni mağaza konsept dekorumuz ile bayilik almak için aşağıdaki numaralardan detaylı bilgi alabilirsiniz.. Hafta içi mesai saatleri içinde saat 09:00 – 18:00 arası 0212 481 80 44 – 0212 481 50 77 nolu telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Çağrı Hattı : 0549 746 66 03

info@nobrenparfum.com – nobrenparfum@hotmail.com

www.nobrenparfum.com www.nobrenlife.com www.rabarbaparfum.com

 

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*