Neşve Çay Kahve Evi franchise veriyor

Temelleri Kayseri’de atılan Neşve Çay Kahve Evi’nin çay ve kahve çeşitleri oldukça fazla. Neşve Çay Kahve Evi, Kayseri’de 3 sene önce yani 2009 senesinde ‘herkesin hayalinde bir kafe açmak vardır’ mottosuyla franchise vermeye başlamış. Neşve Çay Kahve Evi’nin, halihazırda Kayseri’deki merkezin yanında Bursa, İstanbul, İzmir, Samsun ve Adana’da franchise şubeleri bulunuyor. Neşve Çay Kahve Evi’nin İstanbul-Beylikdüzü ve Antalya franchise şubeleri ise bu ay içinde hizmet vermeye başlayacak.

Neşve Çay Kahve Evi’nin franchise işlerinden sorumlu yetkilisi Öznur Asılı, iş yapabilme potansiyeli gördükleri bütün şehirlerde Neşve Çay Kahve Evi franchise şubesi açmak istediklerini söyledi.

Neşve Çay Kahve Evi franchise şubesi açmak için 100 ila 120 metrekare arasında bir kapalı alana ve 50 ila 60 metrekare arasında bahçe ya da terasa sahip olan bir mekan gerekiyor. Öznur Asılı, henüz bir franchise giriş bedeli istemediklerini ifade ediyor. Asılı, kahve çekirdeklerini yeşil olarak ithal ettiklerini ve bayilerden gelen talebe göre kahve kavurduklarını ve her hafta taze bir biçimde bayilere gönderdiklerini belirtiyor.

Yatırım miktarı, şubenin açılacağı alana göre değişiklik gösteriyor. Neşve Çay Kahve Evi franchise şubesi için gereken yatırım miktarı metrekare başına ortalama 1250 TL seviyesinde. Eğer teminat gösterebilirseniz, yatırım tutarının bir bölümü taksite bağlanabiliyor.

Iletisim

Telefon numarası: 352-223-80-10

E-mail: info@nesve.com

İnternet sitesi: www.nesve.com

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*