Nail Bar Açmak İstiyorum

Nail Bar Açma İş Fikri

Son günlerde popüler iş fikirleri arasına el ve ayak bakımı yapan merkezler dahil oldu.
Nail Bar adı altında faaliyet gösteren merkezler genel kavram olarak güzellik merkezi olarak adlandırılmakta. Ancak sadece el ve Ayak bakımı alanında hizmet vermektedir.
Bu sektör ilk olarak ABD de faaliyete başladı. Kısa sürede ilgi toplayan bakım merkezleri hızla dünyaya yayıldı.
Girişimcilik ruhuna sahip kişiler tarafından da oldukça uygun yatırım fikri olarak kabul gördü..
Türkiye’de yeni yeni yaygınlaşmakta olan el ve ayak bakım merkezleri hızla artmaktadır. Öyle ki ilk girişimcilerden pek çoğu günümüzde hızla gelişen firmaları ile bayilik çalışmalarına başlamış durumda.

nail-bar

50000 Lira İle Ne iş Yapılır

Her firmanın yatırım ve bayilik şartları değişken olmakla birlikte bu alan için aşağı yukarı yatırımcının 50.000 TL ye sahip olması gerekmektedir.
Yıllık kar oranlarını hesaplayacak olursak girişimcilikte kullanılan bu miktar kısa sürede kar olarak yatırımcısına dönüş yapacaktır.
Türkiye’de ise şuan Mnicare firması el ve ayak bakımı merkezi alanında İsim yapmış önemli bir firmadır. Firma bugünlerde yeni yatırım ortaklarını aramakta ve hızla bayilik ağlarını kurma planları yapmaktadır.
Zeren Professıonal de hızla adını sektörde sıkça anılan firmalar arasına kaydetmiştir.
Sizde bu alanda girişimcilik yapmak istiyor iseniz bu iki firma ile mutlaka bayilik şartlarını görüşmelisiniz.
En çok büyük şehirlerde ilgi görmesi beklenen el ve ayak bakım merkezleri beklenenin aksine daha çok yazlık kasaba ve ilçelerde ilgi görmektedir. Özellikle Tatil bölgelerinde en çok bayanların bakımlı olmayı tercih ettikleri yaz döneminde bakım merkezleri faal çalışmaktadır.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*