Meyven Bizden Bayilik

Şartları

Meyven Bizden 2010 yılından itibaren merkez olarak İstanbul’u seçerek faaliyete başlamıştır. Firma Meyven Bizden ve Fruit for World olarak iki markanın birleşimi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bu ortak iki firma her geçen gün alanlarında başarılara imza atmaktadır.
Meyven Bizden sadece Türkiye / İstanbul’da değil uluslar arası pazarda da geniş kitleye sahiptir. Meyve salatası konusunda en tanınmış ve tercih edilen marka olarak tanımlanmaktadır. Ambalajlanmış ve hijyen kurallarına uygun olarak yapılan ürünü sunumu ile de öncüdür.
Meyven Bizden satışta olan ürünlerini, ekibinde bulunun uzman kadrosu ile bahçelerden toparlanması aşamasından, paketlenmesi ve müşteriye görsel zenginlik içinde sunumuna kadar her alanında yer almaktadır. Tüm bu aşamalar ise en son teknoloji kullanılarak yapılmaktadır.
Ürünlerin tamamı EUREPGAP sertifikalıdır. Tesisler ISO 22000 standartlarına uygundur.

meyven bizden

Meyven Bizden firma olarak sahip oldukları bu başarıyı daha hızla geliştirmek ve daha geniş bir kitleye hitap edip, taleplere karşılık verebilmek adına bayilik sistemini aktif etmiştir. Standartlanmış Franchise şartları yeni girişimciler için oldukça uygun maddeler içermektedir. Alanında başarılı olan, gıda sektöründe birçok kuruluş tarafından onaylanan ürünlerin satışında sizde yer almak istiyorsanız mutlaka Meyven Bizden firmasının francihise şartlarını gözden geçirip en kısa zamanda yetkililerle birebir görüme yapmanızı tavsiye ederiz.
Pazar sahası oldukça geniş olan meyven Bizden ürünleri Özel günlerde, toplantılarda, spor salonları ve merkezlerinde, okullarda, kreşlerde, üniversitelerde ve her türlü açılış kokteyl gibi etkinliklerde özel meyve salataları ile tercih sebebidir. Gıda sektörüne bir adım önde giriş yapmak için Meyven Bizden’in başarılı çatısı altında kendinizden ve firmanızdan emin adımlarla bu sektörde ilerlemek, sizin lehinize olacaktır.

Meyven Bizden bayilik bedeli olarak 15.000TL talebinde bulunmakla birlikte güncel bayilik politikası için mutlaka bir ön görüşme yapmanızda yarar olacaktır.
Franchise bedeli sahip olunan m2 üzerinden hesap edilmekle birlikte, firma bayisinden aylık ciro üzerinden pay talebinde bulunmamaktadır

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*