Meyveci Anne

Meyveci Anne Alternatif kanal sağlıklı yaşam ürünleri projesi kapsamında oluşturulmuş bir proje olarak meydana gelmiştir. Alternatif kanal çalışmalarının amacı hem taze meyve sebze tüketimini en sağlıklı yoldan yapılmasını sağlamak hem de gerekli tanıtım ve talep zeminini hazırlayıp ihracatı artırarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.
Kısa sürede Türkiye’de hızla yayılan proje şuanda Dünya genelinde çeşitli bölgelerde de faaliyet göstermektedir.

Meyveci Anne ilk adım olarak çocuklara meyve tüketme alışkanlığı edindirmek amaçlı faaliyetler geliştirmekte idi.
Kısa süre içinde konu içinde çocuklarında olması nedeni ile meyve tüketimi daha renkli eğlenceli bir aktiviteler bütününe dönüşmeye başlamıştır. Meyveci Anne Hem Türkiye genelinde Hem de dünya Genelinde Çocuklara meyvelerin renkli dünyası ile çeşitli faaliyetler yaptırarak hem meyveleri, meyvelerin sahip oldukları vitaminleri öğreterek, aynı zamanda sağlıklı meyve tüketimini artırmıştır.
Meyveci annede üretilen, Çikolata ve bal kaplı meyveler, kuruyemiş parçacıkları hem lezzetleriyle çocukların, hem de eğitici aktiviteleriyle büyüklerin tercihi durumundadır.
Meyveci anne ile hem yerli malı meyvelerin tüketimi artırılır, hem çocukların sağlıklı ve düzenli meyve tüketme alışkanlığı sağlanır, hem de daha sağlıklı nesiller gelişmesine katkıda bulunulur.
Sizde bu proje kapsamına dâhil olmak isterseniz, hem kazançlı girişimcilik konusunda faaliyet gösterebilir, hem de böyle güzel bir alanda kazanç sağlamanın verdiği onuru yaşayabilirsiniz.
Meyveci anne franchise sözleşmeleri oldukça yapılabilir oranlardadır. İşlek merkezler ve AVM lerde oldukça kolay yer edinebilirsiniz bu iş için. Üstelik ürün temini, dekor çalışmaları gibi konularda da her zaman Meyveci Anne yanınızda olacaktır. Pazar alanı gibi konularda da hiç sıkıntı çekilmeyeceği bir gerçek, çünkü şuanda meyveci anne Türkiye ve Dünya çapında birçok bölgede talepleri karşılayamamaları nedeni ile Franchise uygulamasına yönelmiş durumdadır.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*