Mental Aritmetik Bayilik

Mental Arithmatic ilk olarak 1997 yılında Malezya’da eğitim sektöründe faaliyete başlamıştır..Mental Arithmatic eğitim sektöründe her zaman dünya lideri olmayı başarmıştır.
Eğitim alanında her zaman sorun olan matematik eğitimi Mental Arithmatic ile daha akademik, daha bilinçli ve planlı ilerleyen ve bir o kadar da kalıcı olarak empoze edilebilen bir dal haline gelmiştir.

Mental Arithmatic

Bu eğitim programı her geçen gün uzman kadrosu ile hızla büyütmekte ve birçok insanın da takdirini toplamaktadır. Eğitime önem veren, öğrenmeye açık olan bireyler için vazgeçilmez adres olarak ilk sıralardadır.
Mental Arithmatic ayrıca Çin’de faaliyet gösteren Abaküs Birliğinin de üyesi olmuştur.
Sizde bu eğitim ağının bir parçası olmak istiyor iseniz, ister kurulmuş bir eğitim firmasına sahip olun, isterseniz yeni açılacak bir eğitim kurumu projesine sahip olun, mutlaka Mental Arithmatic ile iş birliği içinde olun. Firma bayilik sistemi ile bu eğitim hizmetini daha geniş alanlara ulaştırmayı başarmıştır. Ve Franchise girişimlerine her zaman sıcak ve destekleyici yaklaşmaktadır.
Hazır Tüketim alanı olmadığı için Mental Arithmatic Sisteme dâhil olan her yeni firma için Uzman kadrosu ile tam destek sağlamaktadır ve bütünün bir parçası olarak görmekle birlikte, her aşamada ve adımda beraber hareket etmeyi öngörmektedir.
Gelecek nesil şuanda sahip olunan eğitim düzeni ile temellerini atmaktadır. Sizde zeki, bilinçli, bilgili, beyin potansiyelleri yüksek bireylerin yeşermesine destek olma isteğinde iseniz mutlaka Mental Arithmatic Franchise sistemini ve koşullarını incelemelisiniz

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*