MAMBOCİNO KAHVE FRANCHİSİNG

MAMBOCİNO

Coffee Company London, İtalyan ortaklığıyla 2000 yılında İngiltere’de kuruldu. Merkez ofisi İngiltere’ de bulunan Mambocino; kişisel tüketime uygun hazır kahve grubu, “profesyonel düşünenler için” sloganıyla toptan espresso çekirdek ve aromalı-yöresel öğütülmüş kahvelerin satıldığı gurme kahve grubu, güne zinde başlamak isteyenler için “wake up with mambocino” teması ile Mambocino’nun nefis kahvelerini yudumlayabileceğiniz Mambocino Coffee franchise konsept mağazalar grubu ile hizmet vermektedir.

Hazır kahve grubunda, MAMBOVEND instant otomat ürünleri, gold & classic & toz kahve, 3’ ü 1 arada krema, toz çikolata, hazır çay ürünleri ile Hotel, Restaurant, Catering, Airlines-Havayolu ikram servislerine hizmet sunmaktadır. Mambocino, Torani ve Brasilia markalı ürünlerinin yanısıra smoothie meyva püreleri, gurme çaylar, sıcak çikolata ile frappe mix’lere kadar çok çeşitli ürün ve kafe ekipmanı ile barista aksesuarlarını satışa sunmaktadır.

Mambocino kahve şirketi, Latin Amerika ile Brezilya’da mükemmel kalitede hazır, çözünebilir kahve üretimi sağlayan fabrikaların uluslararası temsilcisidir. Avrupa ve Amerika Özel Kahveciler Birliği (SCAE & SCAA) resmi üyesi olan Mambocino; zengin aroma, yoğunluk ve özellikteki kahvelerinin uluslararası Barista yarışmalarında da sunulmasıyla kendisini göstermiş, başarısını belgelemiştir. Türkiye’ye getirdiği birbirinden özel kahve seçenekleri ile dikkat çeken Mambocino, bugün gelinen noktada, geniş ürün yelpazesi ile tüm kahve tutkunlarının beklentilerine cevap verebilecek donanıma sahiptir.

Kahve üzerine kurulu kafe konsepti. modeli ‘anahtar teslim proje’ şeklinde yapılıyor. Anahtar teslim proje olmasından dolayı, yapılacak olan çalışmalarda, kaba inşaattan görsel materyallere varana kadar tüm ekipmanlar Mambocino tarafından uygulanıyor.  Uygun yerler işlek caddeler ve AVM’ler. Tüm Türkiye’de bayilikler verilecektir. Kontrollü, işini seven, deneyimli girişimciler aranıyor.

Yatırım maliyeti anahtar teslim projede  m2 başına 900 EURO+KDV. 50 metrekarelik bir mağazada günlük ciro hedefi aylık 2 bin ile 2 bin 500 TL arasında değişiyor. Kar marjı lokasyona göre değişiyor.

Başvuru İçin:

Adres: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi (Deposite AVM Parkı) Atatürk Bulvarı Giyim Sanayi Sitesi 2. Ada C Blok No:32, 34303 İkitelli -K.Çekmece İstanbul / TÜRKİYE

Telefon: 0 212 549 03 34

E-Mail : info@mambocino.com

Yorumlar

  1. Anton Ribar says:

    güzel yazılar var…

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*