Lazzoni Mobilya franchise verecek

Yurtiçinde İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bodrum’da 12 şubesi, yurtdışında Amerika Birleşik Devletleri’nde New York Manhattan, New Jersey ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Girne ve Lefkoşa’da mağazaları bulunan ve son 5 senedir her sene hemen hemen %40 büyüme yakalayan .

Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Karabulut, Manhattan’daki mağazaya aylık 2-3 konteynır ürün yollandığını, bu mağazanın ayda 250.000 dolarlık ciro yaptığını, 2012’de senelik cirosunun 5 milyon dolar düzeyine çıkmasını beklediklerini ifade etti.

Manhattan’daki tek mağazayla önemli bir ciro elde eden Lazzoni Mobilya, bu sıralarda New York’ta ikinci mağazasını açmayı planlıyor. Yaşar Karabulut, orta vadede ABD’de iki mağaza daha açarak total üretimin yarısını ABD’ye dönük yapacaklarını düşünüyor.

Lazzoni Mobilya, açacağı yeni mağazalarla beraber senelik 50 milyon dolarlık ciro elde etmeyi planlıyor. Şirket, Amerika’nın yanında Ortadoğu ve Güneydoğu Asya’da mağaza açmak istiyor. Yaşar Karabulut, ilk olarak Hollanda, Romanya, Azerbaycan ve İran gibi ülkelerin başkentlerinde mağaza açmayı planlıyor. Şirket, bu mağazaları yahut sistemiyle açacak.

İletişim

Telefon numarası: 312-847-55-30

E-mail: info@lazzoni.com.tr

İnternet sitesi: www.lazzoni.com.tr

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*