Kurtos Kalacs-Makara bayilik veriyor

Kurtos Kalacs, Macaristan’ın bir ürünüdür. , ya da Macar Düğün Keki olarak da bilinmektedir. , Macaristan’ın milli sembollerinden biridir. Ananevi olarak açık ateş üstünde silindirik ruloya sarılarak hazır edilir. Kökeni Transilvanya’ya dayanır. ’nın isim kökeni, Macaristan dilinde ‘baca’ manasını taşıyan ‘kürtö’ sözcüğünden geliyor. Macaristan’ın en eski pastane ürünü olarak tanınır.

Kurtos Kalacs, çoğunlukla fırınlarda, pastanelerde, caddelerde, karnavallarda ve fuarlarda satışa sunulan bir yiyecek olarak bilinir.

Tüm dünyaca bilinen Kurtos Kalacs-Makara, veriyor. Kurtos Kalacs-Makara bayiliği açmak için düşük yatırım maliyeti gerekirken, yatırım hızlı bir biçimde geri dönüş sağlıyor. Bu ürünün bayiliğini alarak yüksek karlar elde edebilirsiniz.

Kurto Kalacs-Makara; Transilvanya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Litvanya, Polonya, İngiltere, Ukrayna, ABD gibi birçok ülkede bilinmekte, sevilmekte ve bol miktarda tüketilmektedir.

İletişim

Kurtos-Kalacs-Makara bayiliği almak için,

Telefon: 538-010-22-23

İnternet adresi: www.kurtokalacsturkiye.com

Yorumlar

 1. emel nalbant says:

  slmlr bayilik açmak için gerekli şartları öğrenmek istiyorum.bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim.kolay gelsin.

 2. harun karaoğlu says:

  istanbul avrupa yakası bayilik için gerekli sartlarınız nedir ve hangi bçlgelere acalibilir…

 3. ozgur sımsekler says:

  bayilik ıcin gerekli sartları ögrenmek istiyorum

 4. slm bayilik açmak için gerekli şartları öğrenmek istiyorum.bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim.kolay gelsin.

 5. slm bayilik acmak için sarlarınız ve kosullarınızı öyrenmek istiyorum birde yatım fiyatınız nedir lütfen cevap bekliyorum

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*