KUMRUCUM

İzmir´in sucuk, salam, sosis ve peynirli ünlü sandviçi , kendine özgü ekmeği ve pişirme şekliyle pişerken gözü, yerken karnı doyuran eşsiz bir şölen. Özel yaptırılan ekmeği ile “klasik” kumrunun yanı sıra, yumuşak ekmeğe yapılmış “special” da seçenek olarak sunuluyor. Ayvalık tostu, patso, sosis patates, sucuk ekmek, tost çeşitleri, köpüklü ayran, sıcak ve soğuk içecekler, sıkma meyve suları ile küçük dükkânlarda büyük işler başarılıyor.

, fast food sektöründe yılların deneyimi ile oluşan, küçük ve karlı bir işletme formatı. Sınırlı hammaddelerden,  az sayıda basit ekipman kullanan, çok  az sayıda personelle işletilen, hiç firesiz yeterli çeşit sunan, sadık müşterilerini hızla kazanan, düşük yatırımlı, düşük işletme gideri olan, küçük cirolarla kendini kurtarıp düşük cirolarda bile kar sağlayan bir konsept.

Kumrucum ister alışveriş merkezinde, ister sokakta, 10-40 m2 kapalı alanda kurulabiliyor. Ayakta hizmet veren büfe veya oturma salonlu restoran da olabiliyor. İşletmesi kolay, yatırımı hafif, karlı bir iş.

BAYİLİK PAKETİNİN İÇERİĞİ: Standart dekorasyon uzman ekiplerce yaplıyor, mönü lokasyona göre uyarlanıyor, başlangıç eğitimi veriliyor, yerel tanıtım ve reklam desteğinin yanı sıra operasyon ilk bir ay boyunca destekleniyor.
UYGUN YER: Alışveriş merkezleri.
BAYİLİK VERİLECEK ŞEHİRLER: Başta İstanbul olmak üzere tüm büyük şehirler, işlek caddeler ve alışveriş merkezleri.
BAYİLERDE ARANAN NİTELİKLER: Müşteri ilişkilerinde başarılı, işine zaman ayırabilecek girişimciler aranıyor.
YATIRIM MALİYETİ: 65 bin TL. CİRO HEDEFİ: 25 bin ile 35 bin TL arasında.
KÂR MARJI: Yüzde 20 ile 30 arasında değişiyor.
BAŞVURU İÇİN TEL: 0532 765 78 04

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*