Kumrucu Şevki Avantajlı Bayilik Fırsatı

Türkiye’de oldukça yaygın olan hızla yayılmaya devam ediyor. 2010 yılındaki ekonomik büyüme 2011 yılında yavaşlasa da devam edecek gibi gözüküyor. Ekonomistlerin de düşünceleri bu yönde. Bunda en büyük pay son yıllarda hızla piyasada etkinliği artan / zincirleri.

Gıda alanında iş yapabilecek bir bayilikte bayiliği olabilir. Bayilik içeriğinde dekorasyon ve teknik donanım desteği, personel eğitimi, operasyon desteği, ürün temini ve denetim bulunuyor. Kumrucu Şevki için açılacak en uygun yer AVM’ler cadde konseptine sahip alanlar ve cornerler. Bayilik verilecek şehirler İstanbul, Ankara, Antalya ve yazlık bölgeler olarak sunuluyor. Bayilerde aranan özellikler yatırımcının markayı ve işletmeyi ana işi gibi görecek ve işinin başında duracak girişimciler. Yatırım maliyeti yaklaşık 150 bin ile 200 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Aylık ciro ise 100 bin ile 150 bin TL arasında değişkenlik gösteriyor. Kar marjı ise ciroya göre değişiklik gösteriyor.

Girişimciler için iyi bir yatırım fırsatı olabilir diye düşünüyoruz. Yatırımcıların bu sektörde iş yapması kısa zamanda büyümelerine fırsat olavbilir.

Başvuru İçin:

Telefon: 0530 545 86 06 ya da 0232 364 70 51

Yorumlar

  1. erol altunbaş says:

    çeşme altında çeşme altı kumrucusuda süper denemenizi tavsiye ederim birde kumrudan sonra bir doğal dondurma veriyorlarki keyfine diyecek yok

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*