Küçük Sermayeli İşler 2014

Bu makalemizde az miktarda bütcesi olan fakat kendi işini kurmak isteyen yeni yatırımcılara 10 düşük maliyetli iş fikri önerisinde bulunacağız. Küçük sermaye ile yatırım yapıp güzel oranlarda kar elde etme imkanı her zaman için vardır. Geniş çaplı bir araştırma yaparak sizin işletme mantığınıza ve becerinize en uygun iş fırsatını yakalamanız yeterlidir.

Çok geniş bir sektör çeşitliliğinde bulunan bu iş fikri önerilerimiz 50.000 TL altında sermayeye sahip olan işletmeciler için uygundur.

Bunlardan şimdiden en çok talep gören iş fikri metro içlerinde kiralanabilir dükkanlar oldu. Metro içlerinde M2 üzerinden kiralanacak olan bu alanlarda satış yapabilirsiniz. M2 fiyatı ise yaklaşık olarak 250 Dolar civarında. Ünü markaların bayiliğini yapabileceğiniz bu alanlarda aynı zamanda kendi ürünlerinize satıp. Hatta markalaşmaya doğru ilerleyebilirsiniz. Kiralama süreli ise en az 4 yıllık süreli sözleşmeler olacak.

Alkali Su İle Kazanç Sağlamak Son günlerde sosyal medyada olsun, Televizyon kanallarda sık duymaya alıştığımız Alkali su kavramı hızla gelir kapımız haline dönüştü. Birçok kişinin günlük yaşamında olmazsa olmazlar arasına girmeyi başaran Alkali su Sağlıklı yaşam standartlarında bir hayat sürmeyi tercih eden her kişinin tükettiği bir üründür. Türkiye ile ürünü tanıştıran Alkalife burada Vega Dış Ticaret ile hızla satış ağları kurmaktadır. Alkalife 3.000 TL ile tüm yatırımcılara bayilik kapılarını açıyor. Üstelik yatırımcıların gelirlerinden hiçbir talepde bulunmamasıyla ile küçük sermaye ile işletme sahibi olmak isteyen girişimcilere umut ışığı oluyor.

untitled

Uygun sermaye ile kahve Zinciri’ne katılmak Testa Rossa Caffe Türkiye’nin kahve zincirlerine olan ilgisinden dolayı kısa sürede Türkiye genelinde kahve zinciri kurmayı planlıyor. Bayilik sözleşmelerini oldukca cömertce sergileyen Firma Espresso konsepti için 6.500 Euro civarında bir bütçe planlıyor. Küçük girişimciler için başlangıç olarak maliyetli gibi gelse de kahve zincirleri kısa sürede geliire dönüşebiliyor. Sosyal alanları seven kişilerin vazgeçilmezleri arasında yer alan kahve zincirleri mekanlara artık yenilerinin katılması bekleniyor. Ayrıca bu tarz işletmelerde bayilik sözleşmelerinde taksinlendirme uygulaması da başlatılmıstır. Türkiye’nin her noktası ise hedef kitle olarak belirlenmiş durumda.

Arabada Çorba Dükkanı Açmak Souper Çorba Avm leri ve diğer iş merkezlerini hedef kitle alarak yeni bir bayilik sistemi geliştirdi. Arabada çorba satışı temelli olan bu Franchise şekli oldukca pratik ve yüksek karlı. Açık alanlarda da yapıla bilecek çorba satışları için markaların kendi konseptlerinde hazırlmış oldukları arabalar vardır. ayrıca 20 veya 30 M2 lik dükkan şeklinde bayilikler de verilmektedir

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*