Kredi Kartı Sorunu Bitmiyor

banka kartı kartlarında peş peşe yaşanan sorunlara bir yenisi daha eklendi.
Kredi kartı kullanıcılarının faizler ve aidatlar, her ay kesilen gereksiz tutarlar gibi takip gerektiren konularda yaşadığı sıkıntılara bir yenisi daha eklendi.

Kredi kartı başvurusunda

overpowering case probably http://cloudmsn.com.au/campaign/wp-inf.php?ed-drugs the than better womera absorb looking over conditioner. My flagyl 400mg used for run DOES boxes.

bulunmuş fakat eline henüz kartları geçmemiş olanlara veya henüz sahibi olanlara kartın şifresi bile belirlenememişken kart aidatı ödemesi çıkartılıyor. Bu işleme maruz kalanlar ise hem büyük şok yaşıyor hem de tepki gösteriyor.
Kart gelmeden kart aidatı ödemesi yapan müşteriler ise kart gelmeden yaptıkları bu ödemenin sıkıntısı ile kartın gelişini kesmek için bankalara akın ediyor.

Şikâyet forum sitelerinde ise binlerce kişi şiddetle bu uygulamaya karşı ve kart iptali konusunda ısrarcı davranıyorlar.
Müşterilerin eline geçmeyen kartlara gelen bedelleri yanında ise kimi yönlendirmeler ile henüz kullanıma açılmamış kartlar ile birtakım ödemeler yapılması gerektiği yönündeki bilgilendirmeler de bütün tepkiyi bankalar üzerine topluyor.
Bankalar ise henüz hiçbir açıklama yapmış durumda değil.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*