Kozmetik Bayiliği Veren Firmalar 2013

Kozmetik Bayiliği Veren Firmalar 2013

Son dönemlerde alışveriş merkezlerinde, popüler caddelerde sık sık gördüğümüz kozmetik mağazalarına olan yoğun ilgi bayiliklerin artmasını sağlıyor. Ülkemizde ürünlerinin satışını yapmakta olan pek çok büyük marka yeni bayilikler ile daha fazla kişiye ulaşmayı hedefliyor. Bayilik 2013 yılında daha değerli ve alınması daha zor bir konuma geçecek gibi görünüyor. Kozmetik sektöründe hizmet vermekte olan Pagi, Flormar, Soapville ve Florame gibi dünya markalarının Türkiye’de bulunan bayi sayıları her geçen gün artar iken 2013 yılında da verilecek olan bayilikler ve bayilik şartlarını sizler için öğrenerek bir araya getiriyoruz.

Flormar Bayilik ve Bayilik Şartları

İlk olarak 1970 yılında İtalya’nın Milano kentinde kurulan Flormar yaklaşık 2 yıl sonra tüm üretimin Türkiye’ye taşıyarak büyük bir adım atmıştı. Şirketin o günden beri tüm tesisleri Gebze’de bulunmakta ve kesintisiz üretime devam etmektedir. 84 ülkede faaliyet göstermekte olan yaklaşık 247 mağazası bulunan Flormar bu sayıyı 2013 yılı itibari ile 500’ün üzerine çıkarmayı hedefliyor.

Flormar bayiliklerine verilen pek çok ürün kalitesi ve fiyat uygunluğu ile dikkat çeker iken yaklaşık olarak 450 adet ürün bulunmaktadır. Çeşit sayısı oldukça fazla olan ve kadınların en çok ilgi çektikleri alanlara yönelen Flormar yetkilileri bayiliklerde ise bazı şartlar aramaktadır.

Flormar ile iletişime geçmek ve Flormar bayilik şartlarını daha detaylı öğrenmek istiyor iseniz 0262 751 03 33 numaralı telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

flormar

flormar

Soapville Bayilik ve Bayilik Şartları

Son dönemlerde oldukça popüler olan el yapımı ve bitkisel ürünler, özellikle kadınlar tarafından yoğun ilgi çekiyor. Soapville, el yapımı sabun, mum, tütsü ve bitkisel yağ üreterek bayilikler vererek bu ürünlerini Türkiye pazarında milyonlarca kişiye ulaşatırıyor.

Yeni kurulan ve kaliteli ürünleri ile geleceği oldukça parlak olan Soapville markası 2013 yılı itibari ile yeni bayilikler açmaya hazırlanır iken herhangi bir franchise bedeli talep etmemektedir. Bir mağazanın yatırım tutarı ise metrekare başına 750 lira ile 1000 lira arasında değişiklik göstermektedir. Tutacağınız mekana göre değişiklik gösterilir iken en az 30 metrekare ile 100 metrekare arasında bir iş yerine sahip olmanız gerekmektedir.

Soapviller birbirinden farklı ürünleri sunar iken ürün yelpazesi olarak oldukça geniş seçenekler sunmaktadır. Yaklaşık 5 grupta 800 ürünü barındıran Soapville piyasaya damga vurmak için patlamaya hazırlanıyor.

Doğacı Sabu Bayilik ve Bayilik Şartları

Kozmetik bayiliği 2013 yılında girişimcilerin dikkatini çeker iken Malatya merkezli bir firma olan Doğacı Sabun, doğal içeriğe sahip farklı ürünlerini hem yurtiçine hem de yurtdışına satmakta. Kayısı kremi, kayısı meyve çayı, hediyelik kayısı şeklinde sabunlar gibi ürünler başta olmak üzere doğal ürün sayısını 16ya kadar çıkartan Doğacı Sabun, 2013 yılında yurtiçinde yeni bayilikler vererek ürünlerini daha fazla kişiye ulaştırmayı hedefliyor.

Doğacı sabun bayilik şartları ise oldukça hafif. Sadece bayilik maliyeti almakta olan Doğacı Sabun, 30.000 TL tutar haricinde hiç bir talep istememekte ve ürün stoğunuzu karşılamaktadır.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*