Kısa Zamanda Para Kazandıran İşler

kazanmak istiyorsanız ve sermayeniz varsa , boks makinesi fikrini denemelisiniz.

Para Kazandıran işler başlığı altında son zamanların revaçta para kazanma yöntemi para makinaları. Bu makineler sizlere her gün nakit para kazandırıyor. Eğer girişimci bir ruha sahipseniz sizin de bu işlerden para kazanmanız an meselesi demektir. Bu iş fikriyle, iş kurabilir, bulunduğunuz yerin farklı noktalarına bu makineleri kurabilir ve işletebilirsiniz. Bu işi yapmak isteyen kişiler, çalışanlar olabilir, memur olabilir, hatta bir yere bağlı olmak istemeyenler olabilir.

para-kazanma

Boks makineleri: ilk makinemiz boks makineleri. Ticari olarak bu boks makineleri çeşitli boylarda, çeşitli tiplerde üretildiği gibi çeşitli modellerde de üretilmektedir. Bu makinelerin gösterge panelleri bulunmaktadır. Bu gösterge panelleri led olarakta üretilmekte, daha eski modellerde display olarak da üretilmektedir.  Para ya da jeton ile atılıp start butonuna basıldığın da otomatik olarak ya da kontrollü bir şekilde top aşağı iner. Bu ürünlerde sd kart desteğiyle ya da kendinden hafızalı bir şekilde müzik sesleri ve mp3 lerde çalınabilmektedir. Bu makinelerin çoğu modeli Türkiye iklim şartlarına göre üretilmiş olmaktadır. Ortalama ağırlıkları 100 kg ile 200 kg arasında değişmektedir. Bu makinelerde güç uygulandığı için sağlamlık ve ağırlık çok önemlidir.

Bu yatırımı yapanlar için ayır bir fırsatta ikinci el ürünlerdir. Eğer temiz ve sağlam bir ikinci el ürün bulursanız da boks makineleriyle para kazanabilirsiniz.

Şehrin farklı noktalarında, özellikle işlek caddelerde çok fazla tutulan bir iş fikridir.  Fiyatları 3000 türk lirası ile 7000 tür lirası arasında değişmektedir.  Çalışma sistemi para ve jeton ile çalışmaktadır. Bu makineyi koyduğunuz yerde günlük 20 türk lirası ile 400 türk lirası arasında para kazanmanız mümkündür. Bu makinelere en çok gençlerin ilgi gösterdiğini unutmayıp ona göre bir yer seçebilirsiniz. Bu sayede ayda 600 türk lirası ile 12000 türk lirası arasında para kazanmanız mümkündür

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*