Kids Park Kafe Bayilik

cafe kuruluşunun ardından müdavimi olduğu kişiler ile yaptığı araştırma çalışmalarının ardından elde ettiği yoğun talep verileri doğrultusunda bayilik sistemine geçiş yapıp daha hızlı ve sağlam adımlar ile büyümeyi hedeflemiş bir firmadır.
Kids Park& Cafe ailelerin çocukları ile birlikte sınırsızca eğlenme, dinlenme gibi aktivitelerini merkezi alanlarda gerçekleştirebilmeyi hedeflemiştir. Pek çoğumuz biliriz ki çocuk sahibi kişiler hiçbir zaman hiç bir mekânda tam anlamı ile rahat hareket edemezler. Bu nedenle ya çocuk parklarında zaman geçirirler ya da çocukları ile ortak aktivitelerini aza indirirler. Kids Park & Cafe sisteminde hem yetişkinler hem de çocuklar nezih bir ortamda dilediği gibi hoş vakit geçirebilmektedir.

kids-park

Kids Park Cafe Franchise sistemine dâhil olmayı hedefleyen yatırımcılara ise hem çok talep gören ve çok yaygın bir sistem olmaması nedeni ile gereksiz rekabet ortamından uzak bir şekilde işletme kurmanın keyfini yaşamak kalmaktadır. Merkez Kids Park & Cafe olarak yeni bayilere her alanda tam destek verilmektedir. Cafe dekorundan, çalışma sistemine, menü düzenlemelerinden fiyat listelerine kadar her detayı içeren eğitim sistemi desteği her zaman yeni yatırımcının yanında olmaktadır.

250 m2 ve üstü genişlikte mekânların tercih edildiği Kids Park & Cafeler olarak daha çok merkezi yerler ya da büyük AVM içerisindeki mekânlar tercih edilmektedir.
Mekan genişliğine göre çeşitli konsept seçenekleri vardır. Bu konseptlerde farklılıklar göstermekle birlikte genel olarak, çocukların ve yetişkinlerin zaman geçirebileceği aktivite bölümleri, yeme içme bölümleri, Çocuk bakım köşeleri gibi bölümler bulunmaktadır.
Market konseptinde ise organik gıda reyonları, organik giyim reyonları, bebek ve çocuk için ayrı tasarlanmış oyuncak reyonları, eğitici kitap ve DVD reyonları yanında sadece yetişkinlere hitap eden kitap ve DVD reyonları yer almaktadır

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*